Zuhal Topal’la’da Hanife’nin Bayhan çilesi!

Zuhal Topal’ın Fox TV’de yayınlanan programında Bayhan ve Hanife cephelerinde hareketlilik vardı. Hafta içi her gün Star TV’de yayınlanan “Zuhal Topal’la” programına dün Hanife’nin Bayhan’a yaptığı “Dön” çağrısı damga vurdu. Hanife’nin çağrısına Bayhan’dan gelen cevap stüdyoda gergin dakikalar yaşanmasına neden oldu. Bayhan, çağrıya cevabı ne oldu? İşte, haberin ayrıntıları…

HANİFE YİNE HÜSRANLARDA!

Yayına tek başına çıkan Hanife; “Bayhan’ın bugün stüdyoya geleceğine inanıyorum. İki gündür bekliyorum, gelmiyor. Buraya çok yakın oturuyor. Şimdi çıksa beş dakika içinde burada olur. Bayhan’ı, yayın sonuna kadar burada oturup, son kez bekleyeceğim” dedi.

Gergin bekleyiş sonrasında Bayhan’ın, stüdyoya gelmediğini öğrenen Hanife; “21 yaşındayım, Bayhan 36 yaşında. Bir aydır birbirimizi tanıma yolundaydık. Bu süreçte yaşımın kat kat üstünde olgun davrandığımı düşünüyorum. Bayhan’ın, söylediklerinin dışında hissettirdikleri de yalanmış” diye konuştu.

“BAYHAN’IN NEDEN BÖYLE YAPTIĞINI ANLAYAMADIK”

Hanife’nin, bu açıklamalarının üzerine bir açıklama da Zuhal Topal’dan geldi: “Hanife, geçtiğimiz hafta Bayhan’a ayrılmak istediğini söylemiş. Bayhan, ekipten arkadaşları da araya sokup, Hanife’yi birbirlerini tanımaya devam etmek için ikna etmiş. Böyle çabalayan Bayhan’ın, neden bu şekilde davrandığını inanın biz de anlayamadık” dedi.

“ANNE OLMAK İSTİYORUM”

“Allah karşıma anne olabileceğim birini çıkartsın” diyen Hanife, iki gündür stüdyoya gelip, kendisini bekleyen talibi ile karşı karşıya gelmek istediğini açıkladı. Hanife’ye talip olarak gelen Serkan, stüdyoda büyük bir beğeni ve alkışla karşılandı.

Hanife ve Serkan’ın karşılaşmasının üzerine “Zuhal Topal’la” programında bir ilk yaşandı. Zuhal Topal, canlı yayında tüm loca adaylarını alıp, dışarı çıkarak Hanife ve Serkan’ı stüdyoda baş başa bıraktı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]