Zuhal Topal’ın programında yatak görüntüleri ortaya çıkan çiftin yeni hamlesi

Zuhal Topal’ın sunduğu evlilik programındaki skandallar bitmiyor. Programda Sevgi ve Birkan’ın yatak görüntülerinin ortaya çıkması yeni bir rezalete neden oldu. Zuhal Topal konuyla ilgili tek kelime etmezken skandal isimler yine Fox TV ekranında hiç birşey olmamış gibi davranmaya devam ettiler.

Birbirine talip olan ve daha önce tanışmamış gibi davranan Sevgi ve Birkan’ın yatak video görüntüleri gündemdeki yerini koruyor. Birlikte yatağa giren ve samimi pozlar veren Sevgi ile Birkan bu anlarını kameraya almışlardı.

EVLENME TEKLİF ETTİ SKANDALI ÖRTBAS EDEBİLECEK Mİ?

Birkan, programda Sevgi’ye evlenme teklif etti. Zuhal Topal yatak görüntülerinin sızmasının ardından tek kelime etmezken Sevgi ve Birkan yine ekrandaydı. Ünlü sunucu programının dün akşamki bölümünde Birkan yatak görüntülerini kamufle etmek için yeni bir hamle yaptı. Birkan canlı yayında Sevgi’ye evlenme teklif etti.

İnternete düşen Sevgi Birkan yatak görüntülerinde çift arasındaki ilişki gözler önüne seriliyor. Görüntülerin Birkan’ın cep telefonundan çekildiği ortaya çıktı. Mahrem anların internete nasıl düştüğü ise tam bir muamma.

Birkan’ın sürekli “köyde yaşarım, annem gibi karım olsun, ben köy çocuğuyum” açıklamalarının ardından Sevgi’nin de kıyafet tutumunu değiştirmesi çiftin eleştirilmesine neden olmuştu.

RTÜK’E TEPKİLER ÇIĞ GİBİ

Bu görüntünün ortaya çıkmasının ardından RTÜK’ün duruma sessiz kalmasını eleştiren vatandaşlar sosyal medya aracılığıyla tepki gösterdi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]