Zuhal Topal’dan diğer evlilik programlarına çalım!

Zuhal Topal’la programının yayın tarihi belli oldu. Zuhal Topal, Star TV ile anlaştıktan kısa bir süre sonra yeni sezona hızlı giriş yapıyor.  Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın bu sezon Show TV’de sunacakları Evleneceksen Gel ve ATV’de ekrana gelen Esra Erol’un evlilik programlarının 29 Ağustos Pazartesi günü başlayacakları anons edilmişti. Zuhal Topal, Star’da sezona erken başlayarak reytinglerde avantaj yakalamak istiyor.

ZUHAL TOPAL HEM TRANSFERDE HEM DE SEZONA BAŞLAMADA HIZLI ÇIKTI 

Hafta içi her gün ekrana gelecek program evlenmek isteyenlerin isteyenlerin adreslerinden biri olacak.

Ünlü oyuncu Zuhal Topal, Star ekranlarında gelin ve damat adaylarını bir araya getirerek mutlu sona kavuşmalarını sağlamaya çalışacak.

Zuhal Topal’la, diğer evlilik programlarında tam bir hafta önce ekran macerasına başlamış olacak. Program, 22 Ağustos Pazartesi itibariyle, hafta içi her gün 16.30’da Star ekranlarında olacak.

EVLİLİK PROGRAMLARI ARASINDAKİ REKABET ADLİYE KORİDORLARINA KADAR VARMIŞTI

Evlilik programları arasındaki rekabetin bu yık da kıyasıya devam edeceği beklenirken özellikle sunucu ve yapım şirketleri arasında da magazin medyasında boy gösteren tartışmaların yaşanacağı konuşuluyor.

YAPIM ŞİRKETLERİ ADLİYELİK OLMUŞTU

Hatırlanacağı gibi geçtiğimiz sezonda özellikle Seda Sayan ve Zuhal Topal cenahında önemli kavgalar yaşanmış ve bazı tartışmalar adliye koridorlarına kadar varmıştı. Taraflar adliyelik olmuşlardı.

Transferde hızlı davranan Fox TV’de ekrana gelmesi beklenen Zuhal Topal’ın son anda Star’la anlaşması sürpriz bir gelişme olarak değerlendirilmiş başarılı oyuncunun bölüm başı 100 bin lira gibi uçuk bir ücret alacağı iddia edilmişti.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]