Zor Sevda yeni bölümde Asaf’ın romantik sürprizleri

Gündüz kuşağının sevilen dizisi Zor Sevda’da bugün Zoya ile evlenmek için gün sayan Asaf, Zoya’nın evlilik öncesi gerçekleştirilmesini beklediği dilek listesini bulur. Asaf tek tek Zoya’nın isteklerini yerine getirir. Zor Sevda 41. Bölümde neler yaşanacak?

Zoya’nın kalbini tekrar kazanmayı başaran Asaf, onun tüm isteklerini gerçekleştirmek ister. Bunun için romantik sürprizler yapan Asaf, Zoya’yı şaşırtmayı başarır. Adının Ragini olduğunu sanan Hümeyra, Mikram adında biri ile evli olduğunu söyler. Mikram’ın, Hümeyra’nın yarattığı bir hayal ürünü olduğunu anlayan Raziye, bu durumu da kendi aleyhine kullanır. Hümeyra’nın hafızasını kaybettiğini anlayan Mikram’ın amacı para koparmaktır. Ayan ise Hümeyra’nın Mikram ile yakınlaşmasından çok rahatsız olur ve sürekli engellemeye çalışır. Raziye büyükanneyi saklamak için Mikram ile iş birliği yapar.

Zor Sevda’da dün neler yaşanmıştı?

Gündüz kuşağının sevilen dizisi Zor Sevda’da bugün Zoya, Tenvir’in Asaf’tan hamile olmadığını düşünür ve bunu ortaya çıkarmak için uğraşır. Sonunda Tenvir’in söylediği yalanlar ve Zoya’ya zarar vermek için yaptıkları açığa çıkar ve kovulur.

Tenvir’in söylediği yalanı ortaya çıkaran Zoya, Asaf’a kavuşur. Tenvir yenilgisini kabullenmekte zorlansa da evi terk etmekten başka seçeneği kalmaz. Asaf, bunca zaman Zoya’yı dinlemediği için pişmanlık yaşasa da Zoya ile birlikte olmanın önündeki engelin kalkmasına çok mutludur. Dilşad, Ramazan bayramından sonra onları evlendirmek istediğini açıklar. Bir süreliğine ortalıktan kaybolan Hümeyra’nın söyledikleri Ayan dâhil tüm ev halkını korkutur. Başka biri ile evli olduğunu iddia eden Hümeyra, gösterdiği düğün fotoğrafları ile herkesi şaşırtır.

Zıt karakterlerin ‘Zor Sevda’sı hafta içi her gün 16.00’da Kanal 7’de ekranlarında…

Orijinal Adı: Qubool Hai
Oyuncular: Surbhi Jyoti (Zoya), Karan Singh Grover (Asaf Ahmed Khan), Ketki Kadam (Humeira Haider Sheikh), Amrapali Gupta (Tanveer/Billo Rani), Vaquar Shaikh (Rashid Ahmed Khan), Tej Sapru (Gaffur Ahmed Siddiqui), Shalini Kapoor Sagar (Dilshad Rashid Ahmed Khan), Surabhi Vanzara (Shireen Rashid Ahmed Khan)
Yapımcı: Gül Khan
Yönetmenler: Amandeep Singh, Arif Ali, Ajay.S.Mishra
Senaristler: Faizal Akhtar, Jainesh Ejardar, Sweksha Bhagat, Divya Sharma, Aparajita Sharma
Ülke: Hindistan Tür: Romantik, Dram

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]