Zekeriya Öz ve Ali Öksüz yakalandı mı?

CHP Parti Meclis Üyesi Ali Özgündüz, Adil Öksüz ve Zekeriya Öz’ün gözaltına alındığını öne sürdü. CHP Parti Meclis Üyesi Ali Özgündüz, Zekeriya Öz ve Adil Öksüz’ün gözaltına alındığını iddia etti. Ancak bu iddia, resmi kaynaklarca henüz doğrulamadı. Öte yandan Cem Küçük, sosyal medya hesabından yurtdışına kaçan Zekeriya Öz ve diğer FETÖ’cülerle ilgili kısa açıklama yaptı.

Ali Özgündüz Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Aldığım özel bilgiye göre Zekeriya Öz ve Hava Kuvvetleri imamı Adil Öksüz’ komşu bir ülkede tesadüfen yakalandı!.. Bir restaurantta yemek yerken tesadüfen orda bulunan bir Türk vatandaşı resimlerini çekip durumu ihbar etmesi üzerine gözaltına alınmışlar” diye yazdı.

CEM KÜÇÜK: SÜRPRİZ GELİŞMELERE HAZIR OLUN!

Komşu ülkenin Gürcistan olduğu iddia ediliyor. Zekeriya Öz ve Aliş Öksüz’ün Gürcistan’ın Batum şehrinde olduğu ihbar ediliyor.

Öte yandan Cem Küçük’ün Zekeriya Öz ile ilgili “Başta Zekeriya Öz olmak üzere FETÖcü savcı ve hakimlerin çoğu Almanya ve Avrupa’da. Net bilgi. Sürprizlere hazır olun.” şeklindeki paylaşımı heyecana neden oldu.

Cem Küçük’ün bu paylaşımı önümüzdeki günlerde yurtdışına kaçan FETÖ’cülerle ilgili sıcak gelişmelerin olabileceği yorumlarına neden oldu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]