Zahide Yetişle’den zayıflamak isteyenlere korse tavsiyesi

Show Tv’de yayınlanan ve Zahide Yetiş’in sunduğu Zahide Yetişle programında günün konusu zayıflamaydı. Murat Topoğlu’nun açıklamaları kadın izleyiciyi adeta ekrana bağladı.

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”, birbirinden önemli konukları ağırlamaya devam ediyor. Programın bugün yayınlanan bölümünde sağlıklı zayıflama konusunda önemli açıklamalar yapan Dr. Murat Topoğlu, verdiği tariflerle sağlıklı zayıflama ve beslenmenin yollarını açıkladı.

Türkiye’nin en başarılı doktorları, yaşanmış insan hikayeleri, birbirinden ilginç yemek tarifleri, güzellik, moda, müzik, dalında uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalarının paylaşıldığı “Zahide Yetiş’le”de bugün; Dr. Murat Topoğlu ile sağlıklı yaşam ve sağlıklı zayıflamak için çok özel tüyolar verildi.

DOYMAK İÇİN KORSE TAKIN!

Zayıflamak ve daha az yemek yemek için çok özel açıklamalar yapan Dr. Murat Topoğlu, korse takmanın zayıflama üzerindeki etkilerini anlattı. Korsenin mideyi sıkıştırdığı ve bu sayede daha az yemek yendiğini söyleyen Dr. Murat Topoğlu, özellikle akşam yemeklerinde korse takılmasının faydalı olduğunu söyledi. Korsenin tam mide üzerine gelen kısmına taş ya da tabak gibi sert bir cisim koyularak takılması halinde midemizin daha az yemeği alacağını söyleyen Dr. Murat Topoğlu, gece yatana kadar korsenin takılabileceğini söyledi.

DİYET YAPARKEN MUTLAKA TÜKETİN!

Diyet yaparken tüketilmesi gereken meyvelerden bahseden Dr. Murat Topoğlu, yarım ananas yemenin 6 küp şeker ve 120 kaloriye eş değer olduğunu söyledi. Aynı zamanda ananasın zayıflamada çok önemli bir yerinin de olduğunu söyleyen Dr. Murat Topoğlu, 1 adet muzun 4 adet kesme şeker ve 80 kaloriye eş değer olduğunu belirtti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]