Zahide Yetiş Esra Erol’a küs mü?

Ekranların sevilen ismi Zahide Yetiş, önceki gün Afyon’nun önde gelen alışveriş merkezi Park Afyon’daydı. Ünlü sunucu Banu Noyan organizasyonuyla Afyonlu sevenleriyle bir araya geldi. Zahide Yetiş kendisiyle ilgili merak edilen soruları cevapladı. Bunlardan biri ne zaman anne olacağı ve de ne zaman TV programına başlayacağı konusuydu. Esra Erol’un ATV’ye trafnsferinden sonra programına son verilen Zahide Yetiş, Esra Erol’a küskün olmadığını söyledi.

ZAHİDE YETİŞ’TEN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Zahide Yetiş’in kendisiyle ilgili merak edilen sorulara cevapları şöyle:

Bir süredir ekranlardan uzak kalan Zahide Yetiş, 7 Aralık’ta yeni bir programa başlayacağını söyledi.
Esra Erol’un ATV’ye dönmesiyle programı sona eren Yetiş, “Esra’ya küs değilim. Şimdi onunla aynı saatte yayına çıkacağız, rakip olacağız. Esra’yı severim ama televizyon camiasında en çok Müge Anlı’yı severim. Bana da evlilik programı teklifi geldi ama kabul etmedim” dedi.

Geçtiğimiz yıl dünya evine giren Yetiş, anne olmak için tedavi gördüğünü belirterek, “Yıllarca insanlar bebek sahibi olsun diye tüp bebek merkezlerine gönderdim. Şimdi ben tedavi oluyorum” diye konuştu. Kendisini görmeye gelen hamile anne adayına “Benim için dua et senin duaların kabul olur bende bir an önce anne olmak istiyorum” dedi.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]