Zafer Bayramı coşkusu Pendorya AVM’de

Pendorya AVM, 30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel gerçekleştireceği etkinlikte ziyaretçilerine zafer çoskusunu yaşatacak. Ziyaretçi memnuniyetini merkeze koyarak hizmet anlayışına yön veren Pendorya AVM, ziyaretçileri için eğlenceli ve anlamlı etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. AVM, 30 Ağustos Zafer Bayramı anısına, hem büyükleri hem de minikleri eğlendirecek etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Belirli saatler arasında gerçekleşecek etkinliklerde Bando Gösteri ve eğlenceli Çocuk Atölyeleri Pendorya AVM ziyaretçileri ile buluşacak. Saat 15.00’te başlayacak Bando gösterileri 30 Ağustos’un çoşkusunu yansıtırken; 14.00’te başlayacak eğlenceli Çocuk Atölyeleri de minikleri eğlendirecek.

Pendorya Hakkında:
17 Aralık 2009 tarihinde “Hediyeli bir dünya” sloganıyla ziyaretçilerine kapılarını açan Pendorya AVM, Türkiye’nin ilk özel sermayeli yatırım bankası Türkiye Sınai Kalkınma ve Yatırım Bankasının iştiraki TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığının ilk yatırımı olarak hizmet vermeye başladı.

Pendorya, ev dekorasyon ihtiyaçlarının tümünü bünyesinde bulunduran 8500 m2’lik alana sahip Eskidji Bazaar, Avrupa’nın en büyük elektronik marketlerinden 5500 m2’lik alana sahip Media Markt, MM Migros olmak üzere, toplam 80000 m2 kapalı alana sahip 105 mağazası ve Maltepe – İzmit güzergahındaki ilk sinema kompleksi olan 8 salonlu Cinemaximum sinemaları ile tüm ziyaretçilerin hizmetinde…

Detayları için www.pendorya.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]