Yerli Dizi

Yüz Yüze’nin ilk bölümü reyting listesinde kaçıncı oldu?

Birkan Sokullu ve Sinem Kobal’ın başrolleri paylaştığı Yüz Yüze dün akşam ilk bölümüyle ekrana geldi. Yüz Yüze, ilk bölümünde Genel kategorisinde 13. AB kategorisinde ise 11. sırada kendisine yer bulabildi. Yüz Yüze ilk bölümüyle reyting tablosuna iddialı bir giriş yapamadı. Show TV’nin yeni ve iddialı dizisinin önümüzdeki haftalarda reyting tablosunun zirvesine ne derece etki edebileceği merak ediliyor.

YÜZ YÜZE’NİN SOSYAL MEDYA PERFORMANSI DAHA BAŞARILI

Show TV’nin ekranlarının yeni dizisi Yüz Yüze dün akşam ekran yolculuğuna başladı. Tanıtımlarıyla ilgi çeken dizi aksiyon dolu sahneleriyle de izleyenlerden tam not aldı. Merakla beklenen bölümün başlamasıyla birlikte #yüzyüze etiketi ile Twitter’da izleyiciler, etiket üzerinden yorumlarını paylaştı. Twitter’ın Türkiye gündeminde 12 saat 50 dakika TT listesinde kaldı. Yüz Yüze, Somera’nın reyting analizine göre 19 Ekim Perşembe tarihinde sosyal medyada en çok konuşulan programlar sıralamasında 1. oldu.

Yüz Yüze’nin dün akşam ekrana gelen ilk bölümünde; Cino, kardeşi Çağdaş’ı babasının mezarına getirdiği sırada orada olan Seliha ile tanıştı. Cino ve çete üyeleri Molla, Tatar, Aleko, Mustafa toplanarak yeni işleri için hazırlık yaptı. Cino gittiği mekanda oraya operasyon için giden Seliha ile tekrar karşılaştı. Araba çalan çete üyeleri aksiyon dolu anlar yaşadı. Babasının kirli bir polis değil, masum olduğunu öğrenen Cino öfkeden deliye döndü. Babasını aklayacak belgelere ulaşmak için bankadaki kasaya ulaşması gereken ekip plan yaptı. Her şeyin başladığı o gün, Seliha’nın kardeşi gibi sevdiği Ali ve Zeynep’in nişanı vardı. Ali, Seliha’nın işi için bankaya girdiği sırada Cino’lar da bankaya girdi. Bankaya girdiklerinde işler ters gitti ve Ali öldü. Çete kaçmaya çalışırken Seliha, Mustafa’yı vurdu. Cino’yla silahlı çatışamaya giren Seliha, Cino’nun kaçarken yere düşürdüğü bilekliği buldu. Çete üyelerinin Mustafa’yı gömdüğü duygusal sahneler izleyenleri de derinden etkiledi. Ali’nin cenazesinde intikam yemini eden Seliha bulduğu bilekliğin peşine düştü. Cino’nun mahallesine geldiği sırada bilekliğin bir semt takımının renkleri olduğunu anlayan Seliha, Cino’nun çiçekçi dükkanının karşısındaki dükkanı kiraladı. Artık komşu olan Cino ve Seliha’nın hikayesinde neler yaşanacağı merakla bekleniyor.

OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Birkan Sokullu ve Sinem Kobal’ın başrol oynadığı, Show TV’nin iddialı projesi “Yüz Yüze”de Sokullu ve Kobal’a; Taner Ölmez, Özgür Emre Yıldırım, Ece Çeşmioğlu, Rüzgar Aksoy, Başak Daşman, Ali Seçkiner Alıcı, Muhammet Çakır, Selin Yeninci, Merve Dizdar, Nihal Dinçel, Kağan Uluca,Celal Öztürk, Kirkor Dinçkayıkçı, Fikret Urucu ve Arda Görgen gibi isimler eşlik ediyor.

YÜZ YÜZE’NİN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Show TV’nin dün akşam izleyicileriyle buluşan ve ekranda fırtınalar estireceğinin sinyallerini veren Yüz Yüze’nin 2. bölüm tanıtımı yayınlandı. Seliha’nın çete üyeleriyle tanıştığı, Cino ve Seliha’nın birbirini tanımaya başladığı tanıtım heyecan yarattı. Yüz Yüze birbirine düşman Cino ve Seliha’nın hikayesini Her Perşembe ekrana taşıyacak.

Yüz Yüze’nin merakla beklenen yeni bölümü 26 Ekim Perşembe günü saat 20.00’de Show TV’de ekrana gelecek.

İşte “Yüz Yüze”nin 2. bölüm tanıtımı:

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün