Magazin

Yusuf Güney ‘kız arkadaşını darp etti’ haberine öfke kustu… Canlı yayında çileden çıktı

Ünlü şarkıcı Yusuf Güney, Kanal D’de yayınlanan Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı’nın sunumuyla  ekrana gelen 2. Sayfa programına canlı telefon bağlantısı ile bağlandı. Yusuf Güney, medyada çıkan kız arkadaşını yüksek hesap gelmesinden dolayı takside darp ettiği yönünde çıkan haberlere açıklık getirdi.

YUSUF GÜNEY’İ ZAPTEDEMEDİLER

Ünlü popçu yaşadığı olayı anlatırken kontrolünü kaybetti. Haberi yuapanlara ağır hakaret içeren ifade kullanan Yusuf Güney’i sakinleştirmek hiç de kolay olmadı. Ünlü şarkıcı kendisinin darp eden değil olaydan mağdur olan kişi olduğunu anlatmaya çalıştı.

Güney, darp etme konusuyla ilgili olarak tam aksine şiddete uğrayanın kendisi olduğunu ve darp raporu aldığını da sözlerine ekledi.

Güney, yaklaşık 3-4 aydır tanıdığı kız arkadaşının agresifliği nedeniyle hap kullandığını ve kendisinin bu durumu bilmediğini aktardı. Daha sonra kız arkadaşının olayı idrak ettiğini ve şikayetinden vazgeçtiğini anlatan genç popçu, olayın medyada yer alış biçimine çok sert tepki gösterirken adeta kontrolünü kaybetti.Bu dakikalarda programın iki sunucusundan Güney’e müdahale geldi.

“ARTIK YETER YA!”

Güney sözlerine şöyle devam etti:

“Böyle bir gece yaşadık. Ben bunu hiçbir şekilde dile getirmedim. İsim vermeyeceğim ama bunun örneği çok yaşanıyor. Kadınların darp edilmesi dünyanın en yanlış şeyi, ki ben böyle bir şey yapacağım öyle mi? Ben bir kadını darp etsem yürüyerek karakola gidebilir mi? Bir kere güç eşitliği yok aramızda. Erkekleri de dinleyin artık yeter ya!”

İşte 2. Sayfa programında Yusuf Güney’in hararetli açıklamaları:

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün