YÜKSEL AYTUĞ DİJİTAL MEDYA ORUCUNU YAKINDANKUMANDA.COM İLE BOZDU

yakındankumandaYakindankumanda.com yayına başlıyor.Televizyon eleştirmenliğinin duayen ismi Yüksel Aytuğ’un Sabah ve Vatan gazetelerinde yıllardır yayınlanmakta olan “Yakından Kumanda” adlı köşesi www.yakindankumanda.com adlı internet haber portalına dönüştü.

Televizyon dizileri ve programlarıyla ilgili son dakika haberleri, dizi ve oyuncu transferleri, sektörel analizler, reyting yorumları, son saniye yayın akışı değişiklikleri, günlük programlardan seçmeler, kulisler, dedikodular, fısıltılar, televizyon ünlülerinin bilinmeyen yönlerini ortaya koyacak özel röportaj ve incelemeler, televizyonu didik didik edecek kritikler, yorumlar, okurların kaleminden çıkan eleştiriler, Gaf Kürsüsü, Ne Demiş? Ve Zaptiye bölümleriyle televizyon hakkında bilmek istediğiniz her şey bundan böyle www.yakindankumanda.com adlı internet sitesinde olacak.

Televizyon dünyasının çok yakından tanıdığı ünlü isimlerin de yazar kadrosunda yer aldığı www.yakindankumanda.com sitesinde ayrıca spordan sanata, kültürel etkinliklerden teknolojiye, sağlık konularından bakım, güzellik ve estetik tüyolarına, hava durumundan astrolojiye kadar son derece geniş bir yelpazede günün tüm gelişmelerine yer verilecek.

“Televizyon hakkında her şey” sloganıyla yola çıkan www.yakindankumanda.com 19 Mart Salı gününden itibaren yayında olacak. www.yakindankumanda.com’a twitter üzerinden https://twitter.com/KumandaYakindan, Facebook’ta ise http://www.facebook.com/kumandayakinda dan ulaşılabilecek.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]