Yüksek Sosyete’nin 6. bölümünde düğün heyecanı

Star TV’de ekrana gelen ve aldığı yüksek izlenme oranlarıyla dikkat çeken Yüksek Sosyete yeni bölümüyle 4 Ağustos Perşembe günü saat 20:00’de ekrana gelecek. Yüksek Sosyete’nin yeni bölümü olan 7. bölümde neler olacak? Yüksek Sosyete yeni bölüm fragmanında izleyicileri ne gibi detaylar bekliyor? İşte tüm bu soruların cevapları haberimizde…

YÜKSEK SOSYETE’NİN YENİ BÖLÜMÜNDE(7. BÖLÜM)  DÜĞÜN VAR!
Cansu, Süreyya’nın zoruyla bir sosyete düğününe katılacak ama davetlilerin arasında Mert Çalhan da var! Tabii ki Mert, yerine Kerem’i gönderecek. Cansu ve Kerem sosyete düğününde sırları ortaya çıkmasın diye birbirinden köşe bucak kaçacaklar. Diğer yandan Ece ve Mert bir mahalle düğününde sürpriz bir gece yaşayacak. Mutlu aile tablosu rolünü oynamaya çalışan Koran Ailesi’ndeki herkes için ise düğün beklenmedik gelişmelere gebe olacak. Davetsiz olarak düğüne gelen Işıl, Süreyya cephesinde bardağı taşıran son damla olacak. Cansu ve Süreyya yüzleşecek, anne kız arasındaki bu duygu yüklü hesaplaşmada yıllardır saklanan “uğursuzluk” sırrı açığa çıkacak.

 

 

YUKSEK_SOSYETE 6

7. BÖLÜM FRAGMANINDAN DETAYLAR

Cansu ve Kerem 7. bölüm 2. fragmanında romantik anlar yaşarlar. Yalnız kaldığı zamanlarda ikili aralarındaki çekime engel olamazlar. Öte yandan Süreyya (Zuhal Olcay), Levent( Nihat Altınkaya)in ilgisini üzerinde fazlasıyla hissetmeye başlamıştır. Ece’nin üzüntülü anlarında yanında olan kişi ise Mert’ten başkası değildir.

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Engin Öztürk ve Hazar Ergüçlü’nün başrolünü paylaştığı, oyuncu kadrosunda Meriç Aral, Ozan Dolunay, Zuhal Olcay, Hakkı Ergök, Aliye Uzunatağan, Taner Parlas, Hülya Gülşen Irmak, Ceyda Tepeliler, Gülşah Çomaoğlu, Özgün Çoban,Yasin Çam, Aybike Turan’ın yer aldığı dizi yeni bölümüyle bu akşam ekrana geliyor.

Senaryosunu ‘Yazı Odası’nın yazdığı, yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun yaptığı dizinin yapımcılığını Bi Yapım üsteniyor.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - bilgi@medyabey.com