Yüksek Sosyete 7. bölüm fragmanında büyük yüzleşme yaşanıyor

Star TV ekranlarının kısa sürede sevilen yaz dizilerinden birisi olan Yüksek Sosyete yayınlanan yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kitledi. Dizinin son bölümü reyting sıralamasında zirvelerde yer aldı. İzleyicilerin şimdi merak ettiği soruların başında Yüksek Sosyete 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu yer aldı. Diziyle ilgili tüm gelişmeleri haberimizde bulabilirsiniz.

Yüksek Sosyete 7. bölüm fragmanında yaşananlar adeta şok etkisi yarattı. Cansu ve Kerem’in göl evinde mahsur kalması yeni bir fitilin daha ateşlenmesine neden oldu. Uzun gecede ikili arasında sürpriz yakınlaşmalar yaşandı. Ayrıca yaşanan yüzleşmede izleyicileri şok etti. Öte yandan Ece ve Mert yaşananların ardından baş başa kalma fırsatı buldu. Mert Ece ile baş başa kalınca kendisiyle de yüzleşme fırsatı buldu. Dörtlü arasında yaşanan gelişmeler izleyicileri şok etti. Metin’in ihanetine uğrayan Süreyya’nın hayatına giren kişi ortalığı karıştırdı. Yüksek Sosyete yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kitleyeceğe benziyor.

YÜKSEK SOSYETE 7. BÖLÜM FRAGMANI

Engin Öztürk ve Hazar Ergüçlü’nün başrolünü paylaştığı, oyuncu kadrosunda Meriç Aral, Ozan Dolunay, Zuhal Olcay, Hakkı Ergök, Aliye Uzunatağan, Taner Parlas, Hülya Gülşen Irmak, Ceyda Tepeliler, Gülşah Çomaoğlu, Özgün Çoban,Yasin Çam, Aybike Turan’ın yer aldığı dizi yeni bölümleriyle perşembe akşamları saat 20:00’de ekrana geliyor.

YÜKSEK SOSYETE SON BÖLÜMDE NELER OLDU

Yüksek Sosyete dizisi geçtiğimiz hafta 5. bölüm ile ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan son  bölümünde Kerem ve Şirin’in ilişkisi sona ermişti. Cansu ise ailesinden ayrılmaya kararlı. Peki Kerem ve Cansu arasında neler olacak? İşte Yüksek Sosyete 5. son bölümde yaşananlar ve dahası geçen hafta ekranlara gelmiş ve izleyiciyi heyecanlı sahnelere şahit olmuştu.

YÜKSEK SOSYETE 6. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MERT’İN PLANI HERKESİ ŞAŞIRTIYOR

Ece’nin gönlünü almaya çalışan Mert; dörtlümüz için göl kenarında bir piknik ayarladı. Kerem’den köşe bucak kaçan Cansu, Kerem’in evlenmeyeceğini öğrenen Ece’nin yalvarmalarına dayanamadı ve piknik teklifini kabul etti. Böylece dörtlümüz; sürpriz yakınlaşmaların habercisi bir pikniğe doğru yola çıktı. Diğer yandan Metin, Süreyya’yı geri kazanmak için romantik jestlere başvurdu. Bu gelişmelerden haberi olmayan Işıl ise Süreyya’ya karşı verdiği savaşı kazandığını düşündü. Ama iki kadını da bekleyen kötü bir sürpriz vardı.

Yayın Günü: 28 Temmuz Perşembe
Yayın Saati: 20.00

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]