Dizi TVYerli Dizi

Yüksek Sosyete 6. Bölüm Fragmanı – Kerem ve Cansu arasında yakınlaşma yaşanıyor

Her hafta perşembe günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında yayınlanan Yüksek Sosyete bu hafta yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kitlemeye devam etti. Cansu ve Kerem arasında yaşanan olaylar farklı bir hal alınca ikili yakınlaşmak zorunda kaldı. İzleyicilerin şimdi merak ettiği soru Yüksek Sosyete 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu oldu. 

Mert büyük bir hata yaptığı için Ece’nin gönlünü almaya çalıştı. Mert, Ece kendini affettirmek için Kerem ve Cansu’nun da katılacağı bir piknik organizasyonu ayarladı. Cansu, Kerem’in evleneceğini öğrendiği için ondan kaçmaya devam etse de ikilinin yolları sürekli kesişti. Yüksek Sosyete fragman da Cansu daha sonra Kerem’in evlenmeyeceğini öğrenince büyük bir şok yaşadı. Bu sebeple Ece’nin ısrarlarına dayanamayarak pikniğe gitme teklifini kabul etti. Kerem, Cansu, Ece ve Mert sürpriz bir yolculuğa çıktılar. Çiftler burada başlarına geleceklerden habersizdiler. Yüksek Sosyete adlı dizinin yeni bölüm fragmanına dair tüm detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

YÜKSEK SOSYETE 6. BÖLÜM FRAGMANI

Star TV ekranlarının sevilen dizilerinden birisi olan Yüksek Sosyete izleyicileri ekran başına kitledi. Kerem ve Cansu arasındaki olaylar romantik dakikaların yaşanmasına neden oldu. Dizinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fakat yayınlanır yayınlanmaz sizinle paylaşacağız.

ECE KEREM’İN EVLENMEYECEĞİNİ ÖĞRENİYOR

Mert, Ece’nin gönlünü almak için göl kenarında bir piknik ayarladı. Cansu, Kerem’den köşe bucak kaçtı. Fakat daha sonra Kerem’in evlenmeyeceğini öğrendi. Cansu, Ece’nin yalvarmalarına dayanamayınca piknik teklifini kabul etti. Böylece dörtlü, sürpriz yakınlaşmaların habercisi bir pikniğe doğru yola çıktı.

Metin, Süreyya’yı geri kazanmak için romantik jestlere başvurur. Bu gelişmelerden haberi olmayan Işıl ise Süreyya’ya karşı verdiği savaşı kazandığını düşünür. Ama iki kadını da bekleyen kötü bir sürpriz vardır.

YÜKSEK SOSYETE 5. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

YÜKSEK SOSYETE KONUSU

Bomba gibi bir giriş yapması beklenen Yüksek Sosyete’de Engin Öztürk zorluklar içinde büyütülen tek oğlu Kerem’i canlandıracak. Hazal Ergüçlü ise yaşadığı görkemli hayata rağmen mutsuz bir kız olan Cansu’yu canlandıracak. Kendi hayatlarını arayan bu iki genç tesadüfen karşı karşıya gelip büyük bir mücadele verecekler. İkilinin bir araya gelip sınıf farklılıklarını göz etmeden kendi kaderleri için mücadele edecek olması şimdiden Türk izleyicisinin dikkatini çekmeyi başardı.

YÜKSEK SOSYETE EKİP

Yönetmen: Metin Balekoğlu
Oyuncular: Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk
Prodüksiyon&Yapımcı: Burak Sağyaşar
Mekan: İstanbul
Senaryo: Pınar Bulut Deren
Yapım Şirketi: Bi Yapım
Kanal: Star TV
Yayın Günü: Perşembe / 20.00

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı