YouTube’dan Türk şirketi Poll Production’a altın buton ödülü

Dünyanın en popüler video uygulaması YouTube Türkiye’nin en büyük müzik şirketlerinden Poll Production’a altın ödül verdi…  YouTube CEO’su Wojcicki Türk Şirketi için “Bize ilham veriyorsunuz” değerlendirmesini yaptı.

Dünyanın en büyük video paylaşım platformu YouTube, Türkiye’nin en büyük müzik şirketlerinden bir olan Poll Production’ı ödüllendirdi. Platform üzerindeki kanalını 1.300.000 kişinin takip etmesi, Polat Yağcı ve ekibine Altın Buton ödülünü getirdi.

YouTube CEO’su Wojcicki: “Bize ilham veriyorsunuz”

Ödül, YouTube CEO’su Susan Wojcicki imzalı bir mektupla gönderilirken, mektupta “Tebrikler, Venedik, Vancouver ve hatta Las Vegas’tan bile büyüksünüz. Bu şehirlerin nüfuslarından fazla insan sizi takip ediyor ve biz de yaptığınız işle gurur duyuyoruz. Yarattığınız içeriklerle bizi etkilediniz. Yaratıcılığa ve büyük düşünmeye devam edin. Sizler bize ilham veriyorsunuz” cümleleri dikkat çekti.

Türk müzik dünyasının dev isimlerini, ses getiren projelerini ve genç yetenekleri müzikseverlerle buluşturan Polat Yağcı yönetimindeki Poll Production, bağımsız müzik kanalları arasında abone sayısıyla birinci sırada. Şirketin şimdiki hedefi ise 10 milyon aboneye ulaşıp “Elmas Buton”u Türkiye’ye getirmek.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]