YOUTUBE MÜZİK ÖDÜLLERİ KİMLERE GİTTİ?

Bu yıl ilki düzenlenen YouTube Müzik Ödülleri’nde sürpriz ödüller dağıtıldı. Ödüller, son 12 aydaki YouTube izlenme ile beğeni oranlarından yola çıkılarak sahiplerine verildi.

Bu yıl ilki düzenlenen YouTube Müzik Ödülleri’nde sürpriz ödüller dağıtıldı. Ödüller, son 12 aydaki YouTube izlenme ile beğeni oranlarından yola çıkılarak sahiplerine verildi

New York’ta düzenlenen etkinlikte Eminem, Lady Gaga ve Taylor Swift, Arcade Fire ve daha birçok sanatçı yer aldı.

YouTube’dan canlı olarak yayınlanan etkinlikte, Eminem Yılın Sanatçısı ödülünü alırken, Taylor Swift’in I Knew You Were Trouble şarkısı YouTube Fenomeni ödülüne layık görüldü.

Adaylar genel olarak YouTube’daki izlenme, beğeni ve yorum sayılarından yola çıkılarak seçildi. Ayrıca, Lady Gaga ödül gecesinde yeni şarkısı Dope ile sahneye çıktı. Ardından Arcade Fire da yeni şarkıları Afterlife’ı seslendirdi.

Gangam Style ile büyük bir patlama yapan PSY herhangi bir ödül alamadı. Onun yerine yine Güney Koreli olan grup K Pop yeni şarkıları I Got A Boy isimli şarkılarının video klibi ile Yılın Videosu ödülünü aldı.

YouTube Müzik Ödülleri önümüzdeki yıl da gerçekleştirilecek. Ayrıca YouTube’un kendi müzik servisini de başlatarak iyiden iyiye bu sektöre gireceği söyleniyor.
Akşam

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]