Yoluna Erdal Beşikçioğlu ve Gökçe Bahadır’sız devam eden Adı Efsane kan kaybediyor

Kanal D’nin dizisi Adı Efsane, Temmuz ayından itibaren yeni konseptiyle ekrana gelmeye başladı. Adı Efsane’nin yeni bölümlerinde Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır, Rojda Demirer olmak üzere bazı oyuncular yer almadı. Dizi, yoluna tamamen bir gençlik dizisi olarak devam ediyor. Ama bu durum Adı Efsane’nin reytinglerini olumsuz yönde etkiledi.

ADI EFSANE’NİN YENİ BÖLÜMLERİNDE REYTİNG DÜŞTÜ

Kanal D’nin geçtiğimiz sezonda özellikle AB kategorisinde Survivor’un ardından 2. olan dizisi Adı Efsane’nin yaz sezonundaki performansı önceki haftaları arattı. Dizi dün akşam ekrana gelen bölümüyle zirveyi zorlama enerjisinden uzaktı. Dizi, Genel kategorisinde Kanal 7’nin Hint dizisi Tatlı Bela’nın ardından 8. olabildi. AB kategorisinde ise 6. olabildi. Adı Efsane’nin aldığı reyting ve izlenme payı da eskiye oranla oldukça düşük kaldı.

YENİ TRANSFERLER

Adı Efsane’nin yeni konseptiyle beraber oyuncu kadrosuna Şenay Gürler , Naz Yalınay katıldı. Dizinin yeni konsepti daha çok Hakan(Cem Yiğit Üzümoğlu) ve arkadaşlarının yaşadığı olaylar etrafında geçiyor. Görülen o ki dizide öne çıkan hırçın ve ele avuca sığmayan Hakan’ın karizması diziyi sırtlayıp götürmekten uzak.

D Yapım’ın yapımcılığında çekilen dizinin yapımcıları Lale Eren ve Ayşe E. Durmaz. Senaryo ekibinde ise;
Filiz Alpgezmen, Eylem Akın, Vural Yaşaroğlu, Murat Can Tura yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Başak Soysal oturuyor.

MEDYABEY

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]