Televizyon

YOK ARTIK ASENA!

ASENA-ACUN

Asena’dan şaşırtıcı açıklamalar…Habertürk’te katıldığı bir programda konuşan işadamı İhsan Kalkavan, Yok Böyle Dans’ta jüri olamayan Asena’nın Fethullah Gülen’i suçladığını söyledi…

İşadamı ve Beşiktaş Kulübü eski yöneticisi İhsan Kalkavan, bazı kişilerde cemaat paranoyasının hangi boyutlara vardığını başından geçen ilginç bir anıyla anlattı.
Bir dönem Beşiktaş Kulübü’nde yöneticilik de yapan işadamı İhsan Kalkavan , Habertürk TV’de katıldığı bir programda dansçı Asena ‘nın Acun’un sunduğu yarışmada jüri üyesi olamadığı için Hacaefendi’yi suçladığını söyledi.

“BİR GÜN ASENA BENİ ARADI…”

İhsan Kalkavan: ‘Bir gün Asena ağlaya, ağlaya beni aradı. “Hocaefendi benden ne istiyor?” Yok Böyle Dans’ta Acun onu jüri üyesi seçmemiş Azra Akın’ı bulmuş onu çıkartmış. Acun’a neden diye sormuş, O da “yüksek yerden” demiş. Yüksek yer denince “Erol Bey mi” demiş, o da Erol Bey’i rahatsız etmesin diye “Daha da yüksek yer” demiş. Bunun üzerine Asena da “Amerika mı?” demiş. Acun da başından savmak için “Evet Amerika” demiş. Ama Hocaefendi’yi kastederek dememiş. İnanılır gibi değil. Ayağı taşa takılan bu işi cemaat yaptı sanıyor’ dedi.

Samanyoluhaber.com

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün