YILDIZ TİLBE:YOUTUBE DÖNER KAPILAR GİBİ BİR AÇIK BİR KAPALI

Duygulu sesi, farklı yorumu ve dillerden düşmeyen şarkılarıyla  milyonların sevgisini kazanan Yıldız Tilbe önceki gece,  ‘Sahne İstanbul’da program yaptı.

‘Şivesi Sensin Aşkın’ isimli yeni albümü bir gün önce piyasaya çıkan sanatçı, yaklaşık 700 kişinin doldurduğu mekanda ilk olarak yeni albümünden ‘Kardelen’ isimli şarkıyı söyledi.

20 yıl önce yayınlanan ilk albümü ‘Delikanlım’dan bu yana 17’inci albümünü çıkartan Yıldız Tilbe, şarkıyı bitirince konuklarına “Hoşgeldiniz” diyerek şunları söyledi:

“Ben bugün çok mutluyum. Dün yeni bir albümüm çıktı. 12 şarkıdan oluşuyor. Güle güle dinleyin İnşallah. Ben hepsini ayrı beğeniyorum. Hepsi farklı birbirinden. En güzel hangisi karar veremiyorum. Siz dinlediniz mi? Karar verdiniz mi? İnşallah ben yaşlılığınızın da sanatçısı olacağım.”

Ardından, ‘Seni sana Bırakmam’ ve ‘Zaten Aşklar Hep Yalan Dolan’ isimli şarkılarıyla BVS Group’a ait Sahne İstanbul’daki konuklarını coşturan sanatçı kendine has dansıyla da izleyenleri coşturdu.

Şarkı aralarında hayranlarıyla sohbet etmeye devam eden sanatçı, onlara kendisinden istekte bulunabileceklerini belirterek şöyle devam etti:

“İsteklerinize açığım. Benden her türlü şarkıyı isteyebilirsiniz. Kendi şarkılarımın dışında şarkılar da söylüyorum.”

Youtube yasağına da değinen sanatçı şöyle devam etti:

“Youtube bir açık bir kapalı, döner kapılar gibi. Ben Youtube’da faydalı içerikler paylaşıyorum. Şarkılarımı, şiirlerimi paylaşıyorum. Zararlı içeriklere bakmıyorum. O sayfalar kapatılsın. Youtube yasağı bana haksızlık.”

Ünlü şarkıcı, yeni albümünün şarkılarını da söylediği gecede pop, arabesk ve halk müziğinin yanı sıra, Türk Müziği eserleri de seslendirdi.

Sahne İstanbul’da eğlence sabahın erken saatlerine kadar devam etti.

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]