Yıldıray Oğur ve Ceren Kenar’la ilgili “kovuldular” haberine yalanlama!

Yıldıray Oğur ve Ceren Kenar’ın sundukları Habertürk TV’de yayımlanan “Şimdi ve Burada” adlı programın sona erdirildiği ve ikilinin kanaldan kovulduğu yolundaki medyada çıkan haberlere kanaldan yalanlama geldi.

Türkiye gazetesi yazarları Yıldıray Oğur ve Ceren Kenar, yaklaşık 6 ay önce TRT Haber’den Habertürk TV’ye transfer olmuşlardı. Programın önceden öngörüldüğü tarihte sona erdirildiği açıklandı.

Habertürk TV, Yıldıray Oğur ve Ceren Kenar’a ilişkin medyada çıkan ve karalama kokan haberler hakkında bir açıklama yayınladı.

Açıklamada, “Sayın Yıldıray Oğur ve Ceren Kenar’ın hazırlayıp sunduğu Şimdi ve Burada programı, başlangıçta yapılan anlaşma gereği, Haziran 2016’da karşılıklı mutabakatla bu yayın döneminde sona erdirilmiştir” denildi.

Açıklamanın tam metni şöyle:

“Habertürk TV’den Açıklama

Kamuoyunun dikkatine;

TV kanalımızda yayınlanan, gazeteciler Yıldıray Oğur ve Ceren Kenar’ın hazırlayıp sunduğu “Şimdi ve Burada” isimli program ile ilgili bazı medya haber sitelerinde uygunsuz ifadelerle muhtelif haberler yayınlanmıştır. Sayın Yıldıray Oğur ve Ceren Kenar’ın hazırlayıp sunduğu Şimdi ve Burada programı, başlangıçta yapılan anlaşma gereği Haziran 2016’da karşılıklı mutabakatla bu yayın döneminde sona erdirilmiştir. Bu nedenle gerçeği yansıtmayan ifadelere itibar edilmemesi, kamuoyunu doğru bilgilendirme açısından saygıyla duyurulur.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]