YEŞİM CEREN BOZOĞLU’NDAN OYUNCULUK ATÖLYESİ

 

Yeşim Ceren Bozoğlu önderliğinde Türkiye’nin en iyi oyuncularını yetiştirmeye aday orjinal bir oyunculuk atölyesi kuruldu: Atölye 1314. Her şartta oynayabilecek, vizyoner, sete çıktığında zorlanmayacak oyuncular yetiştirme amacında olan Atölye 1314, uluslararası alanda geçerli oyunculuk metotlarını Türkiyenin sektörel gerçekleri ile birleştirerek eğitim vermeyi planlıyor.

“Kamera önü oyunculuk”, “hızlandırılmış konservatuara hazırlık”, “temel tiyatro eğitimi”, “hobi oyunculuk sınıfı” “audition’a hazırlık”, “ileri oyunculuk teknikleri” gibi atölyeler ile kurulan Atölye1314’ün ilk sınıfları 1 Temmuz’da başlayacak.

Güleryüzlü, motive edici, sektör odaklı ve disiplinli bir anlayışı belirleyen atölyede Yeşim Ceren Bozoğlu’nun yanı sıra Semah Tuğsel, Yeşim Özsoy Gülan ve Kerem Kupacı gibi sektörde bilfiil çalışan eğitmenler ders verecek.

Karaköy’de Tarihi Ceneviz Evi’nde kurulan oyunculuk atölyesine www.oyunculukatolyesi.com ya da 02122575499 ‘dan ulaşılabiliyor. Atölye 1314’ün çözüm ortakları arasında cast ajansları, yurtdışındaki oyunculuk okulları, dil kursları, yapım şirketleri de bulunuyor.

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

esra öz 25 Haziran 2017

Ben özel tiyotro eğitimi almak istiyorum ama uygun fiyat yaparmısıniz kastamonda oturuyorum ankarada bildiginiz ünlü oyuncular varmi ders verebilicek teşekkürler iyi günler

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]