Yeşil Deniz hüzünlü bir sezon finaliyle veda ediyor

TRT’nin hikayesiyle dikkat çeken dizi Yeşil Deniz sezon finali yapıyor. 30 Mayıs Pazartesi akşamı 75. bölümü yayınlanacak olan Yeşil Deniz, gelecek sezonda hikayesine kaldığı yerden devam edecek.

İddialı olmayan hikayesine rağmen aldığı reytinglerle dikkat çeken ve 3. sezonu şimdiden onaylanan Yeşil Deniz bu haftaki bölümüyle bu sezona veda ediyor.

Bütün bir yıl boyunca seyirciyi kimi zaman güldüren, kimi zaman hüzünlendiren Yeşil Deniz, bir kısım seyircinin müdavimi olduğu dizi projesine dönüştü.

Bu hafta yayınlanacak 75. bölümüyle sezon arası verecek dizi sıkı bir sezon finali yapmaya hazırlanıyor.

YEŞİL DENİZ’İN SEZON FİNALİNDE NELER OLACAK?

Yeşil Deniz’in sezon finalinde neler yaşanacak? İşte, haberimizin detayları:

İsmail’in kasabayı terk etme fikrini Sadıçlar pek de hoş karşılamamıştır. Süleman ise İsmail’i gitmesi, yeni şeyler yaşaması için cesaretlendirir. Bu arada Süleman’ın da vakit kaybetmeden İzmir’e muayene olmaya gitmesi gerekmektedir. Sadıçlarına ve evdekilere ayrı ayrı yalanlar söyleyerek Fikri’yle birlikte İzmir’e gider. Paraları Semih’e kaptırmamak için Safiye’yi sürekli oyalayan kız biraderler artık bir karar vermek zorundadır.

İsmail’in yakınlarıyla ayrı ayrı vedalaşması ise Yeşilova’yı adeta hüzne boğacaktır. Ersin abisinin gitmesine nasıl bir tepki verecektir? Sadıçlar İsmail’i nasıl uğurlayacaktır? Süleman’ın burun kanamalarının sebebi bu kez İzmir’de belli olurken finalde ise Hafize’yi nasıl bir sürpriz bekleyecektir? Yeşil Deniz, sezonun son bölümüyle bu Pazartesi 20.00’de TRT1 ekranlarında…

yesil-deniz-2

YEŞİL DENİZ KÜNYE:

Tarih: Her Pazartesi saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında

Yapım: TFT Yapım

Yapımcı: Ayfer Özgürel

Yönetmen: Yahya Samancı

Senaryo: Ali Kara, İdris Meydi, Teoman Gök

Oyuncular: Burak Serdar Şanal, Mert Turak, Burak Alkaş, Ali Barkın, Güneş Sayın, Merve Akkaya, Elvan Dişli, Semiha Bezek, Emin Gürsoy, Nalan Okçuoğlu, Zafer Kırşan, Eren Can Vurucu, Şive Şenözen, İbrahim Raci Öksüz, Ceyhun Tutal, Zeynep Deniz Denker, Hivda Zizan Alp, Ali Rıza Özbilgiç, Alaattin Saka, Berke Acar, Cemre Baysel, Yağız Çam, Özgür Uslu, Suat Toprak Özer ve Nuri Gökaşan ve Jale Aylanç ve İlker Aksum.

İşte, Yeşil Deniz’in sezon finali bölümünün fragmanı:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]