Yeni sezonda reyting rekabeti evlilik programlarıyla başlayacak

Yeni sezonda evlilik programlarının rekabeti yeniden başlıyor. Show TV’de Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla ekrana gelecek olan Evleneceksen Gel programı 29 Ağustos Pazartesi günü yeni kanalında ekranda olacak. Seda Sayan’ın programının tanıtımlarının dönmeye başlamasının hemen ardından ATV de Esra Erol’un evilik programını yine 29 Ağustos Pazartesi günü başlayacağını duyurdu.

TV KANALLARININ YENİ SEZON AÇILIŞLARI NE ZAMAN?

Evlilik programları arasındaki hararetli rekabetin yeniden kızışmaya başlaması beklenirken TV kanallarının yeni sezona başlayacakları tam tarih Kurban Bayramından sonra olacağı konuşuluyor. ATV ve Star yönetiminin yeni sezona önümüzdeki bayramdan sonra başlayacakları kulislere yansıdı. Öte yandan Show TV’nin daha atak davranarak sezona erken başlayacağı konuşuluyor.

SHOW TV ERKEN DAVRANACAĞININ SİNYALİNİ VERDİ

Show TV Zahide Yetiş ve Seda Sayan’ın evlilik programının başlangıç tarihini  29 Ağustos olarak duyurmuştu.

Star ve ATV yönetimlerinin ise yeni sezona tam olarak başlayacakları tarih Kurban Bayramı sonrasındaki hafta başı olarak planlandığı öğrenildi.

ZUHAL TOPAL NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Bir başka çok izlenen evlilik programı Fox TV’de yayınlanan Zuhal Topal’la’nın başlama tarihi henüz belli olmadı. Görünen o ki evlilik programları arasındaki reyting rekabeti daha önce başlamış olacak.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]