Yeni sezon fragmanı yayınlanan Paramparça hayranlarına bir güzel haber de İsveç’ten …

Paramparça dizisi yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Paramparça dizisinin hayranları dizilerinin yeni sezon bölümlerini beklerken sevilen dizinin Eylül ayından itibaren izleyicisi ile buluşması bekleniyor. Yeni sezon tanıtımı ile heyecanlanan dizinin müdavimlerine bir sevindirici haber daha geldi.

Yeni sezon tanıtımı yayınlanan Paramparça ile ilgili sevindirici bir haber İsveç’den geldi. Paramparça İsve’te bir ilke imza atarak önemli bir başarıya imza attı.

Yapımcılığını dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketlerinden Endemol Shine Türkiye’nin gerçekleştirdiği, ‘Paramparça’, İsveç’in ulusal kanalı SVT2’nin prime time kuşağında yayınlanmaya başladı.

20 hafta boyunca hafta içi her akşam 19.30’da ekrana gelecek olan ‘Paramparça’, İsveç’te 100 bölüm yayınlanacak ilk dizi olarak büyük bir başarıya imza attı.

Dünyanın 50’den fazla ülkesine satışı yapılan ve yayınlandığı ülkelerde de birinciliği kimseye bırakmayan ‘Paramparça’, İsveç’te izleyiciyle ‘Förvaxlingen’ (Karışıklık) adı ile buluşuyor.

Bu habere sevinen Paramparça hayranları yeni sezon öncesinde yayınlanan yeni sezon fragmanı ile de farklı bir heyecan yaşadılar.

İşte, Paramparça’nın yeni sezon tanıtım videosu:

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]