YENİ HÜRREM VAHİDE GÖRDÜM’LE HAYAT BULACAK

vahide-gordum-yeni-hurrem

Muhteşem Yüzyıl’daki Hürrem krizi Vahide Gördüm’ün yeni Hürrem olması ile çözülmüş gibi duruyor. Ama izleyici yeni Hürrem’in akıcı türkçesi karşısında biraz şaşırmış gibi…

Tükenmişlik sendromu yaşadığını iddia edip Almanya’ya giden ‘Muhteşem Yüzyıl’ın ‘Hürrem’i Meryem Uzerli’nin yarattığı kriz, yeni Hürrem Vahide Gördüm ile çözüldü.

Tims Yapım şirketi ‘Tükenmişlik sendromu’ yaşadığı için Almanya’ya giden ve geri dönemeyen Meryem Uzerli yerine ‘Muhteşem Yüzyıl’da ‘Hürrem’ karakterini oynaması için Vahide Gördüm’le anlaştı. Uzerli, geçen ay “Hastalandım” diyerek Almanya’ya gitmiş ve dizinin 100. bölümü ekrana gelmemişti. Yapım şirketinin tüm ısrarlarına rağmen Uzerli geri dönmeyince dizinin 101 ve 102’nci bölümleri ‘Hürrem’siz ekrana geldi.

Yüzü gösterilmedi ama..

‘Muhteşem Yüzyıl’ın sezon final yapacağı 103’üncü bölümün fragmanı önceki akşam yayınlandı. Sezon finalinde yüzü gösterilmeyen Gördüm, kameraya arkası dönük yürürken görüldü. Fragmanda Gördüm, “Ben Hürrem… Dedim ki ben oyum. Sultan Süleyman’ın cariyesi, nikahlı karısı… Beş evladının anası Hürrem… Kalbimde yanan ateşi avuçlarımın içine aldım. Hıncımda vura vura demirden yumruk yaptım. Öfkemi yayında gerdim. Şimdi bir ok gibi düşmanların kalbinde saplayacağım onu. Sonsuza denk yanmaları için” sözleriyle yer aldı.

Akıcı Türkçesi eleştirildi

Uzerli’nin yerine kamera karşısına geçen Gördüm’ün akıcı Türkçe konuşmasıysa izleyenler tarafından tepki çekti.

Twitter’da, “Hürrem nasıl Türkçe konuşuyor. Bari aksanlı konuştursaydınız.”, “Hürrem’in orta yaşlı halini Vahide Gördüm canlandırıyor. Çok ilginç şeyler olacak bir daha ki sezon…”, “Gerçek Hürrem değil. Yeni Hürrem’in Vahide Gördüm olduğunu duyduğumda, benim için bu dizi finalini yaptı” tepkileri yer aldı.

Haberdar.com

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]