Televizyon

Yemek yarışması “Karavan” ATV’de başladı

ATV’de Karavan adlı yemek yarışması yakında başlıyor. Karavan’da ‘’En leziz yemekleri ben yaparım’’ diyen kadınlar ve ‘’Mutfakta kadınlardan ne eksiğimiz var?’’ diyen erkekler yarışacak. Yapımcılığını D&D MEDYA/ Yakup Delikara ve Hümeyra Daşdan’ın yaptığı Karavan’ın sunuculuğunu Didem Uğurlu üstlenecek. Yeni yarışma programı Karavan hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanacak.

KARAVAN NASIL BİR YARIŞMA?

Karavan’ın sunuculuğunu Eda Taşpınar’ın üstleneceği konuşuluyordu. Ama daha sonra programın sunucusu olarak ATV’de uzun yıllar “Dizi TV” adlı programı sunan Didem Uğurlu olarak belirlendi.

Karavan yemek yarışma programında, kadınlar ve erkekler olmak üzere iki farklı takım yer alacak. Her takım, özel olarak tasarlanmış karavanlarında, birbirinden leziz yemekler yapacak. Aşçılıkta birbirinden iddialı 5 erkek ve 5 kadın büyük ödülün sahibi olmak için kıyasıya mücadele edecek.

ERKEK VE KADINLARDAN OLUŞAN TAKIMLAR YARIŞACAK

Karavan, yalnızca bir yemek yarışması değil. Yarışmada kadınlar ve erkekler aşçılıkta oldukları kadar satış konusunda da ne kadar usta olduklarını gösterecekler.

Her iki takım da güne belirlenen menü için alışveriş yapmakla başlayacak. Bütçelerini en idareli şekilde harcamak isteyen yarışmacılar türlü zorluklara göğüs gerecek. ‘’Mutfak alışverişini yapmakta ne var ki’’ diyen erkekler, ‘’evin bütçesi benden sorulur’’ diyen kadınlara karşı yarışacaklar.

Takımlar, günün en yüksek karını yapmak için mücadele ederken, izleyiciler için eğlence dolu dakikalar devam edecek. Bir yandan karavanlardan nefis yemek kokuları yükselirken, bir yandan her iki takım da halka açık bir alanda hazırladıkları yiyecekleri satmaya başlayacak.

KARAVAN EKİM AYINDA ATV EKRANLARINDA OLACAK

Bir haftanın sonunda en çok satışı yapan takımın yarışmacıları büyük ödüle adım adım yaklaşırken, diğer takımdan bir kişi de hayallerine veda edecek.

“Karavan” yarışmasında satışlardan elde edilen gelir ise sosyal sorumluluk projeleri için bağışlanacak.

Formatıyla ilginç yemek yarışma programı Karavan, Ekim ayından itibaren hafta içi her gün ATV ekranlarında olacak.

Karavan’da yarışan yarışmacıları daha yakından tanımak için tıklayın:

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün