Yavuz Seçkin’in son videosunda Ahmet Çakar ve Aykut Kocaman taklitleri olay oldu

Ünlü komedyen ve taklit ustası Yavuz Seçkin yeni yıl yaklaşırken yine boş durmadı. Yavuz Seçkin, Youtube kanalı için yeni çektiği videosunda; Ahmet Çakar, Cemil İpekçi, Yılmaz Morgül, Yılmaz Vural, Haydar Dümen, Aykut Kocaman, Metin Akpınar, Volkan Konak gibi ünlü isimlerin taklitlerini yaptı. Onların ağzından 2018 yılı için dileklerde bulundu. Seçkin’in özellikle Ahmet Çakar ve Aykut Kocaman taklitleri dikkat çekti.

YAVUZ SEÇKİN’DEN OLAY AYKUT KOCAMAN TAKLİDİ

Yavuz Seçkin, yaptığı başarılı taklitlerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Yavuz Seçkin’in Fenerbahçe’de zor günler geçiren ve istifanın eşiğinden dönen Aykut Kocaman takliti dikkatlerden kaçmadı. Aykut Kocaman’ın gergin yüz ifadesine ve de konuşmasına atıf yapan Seçkin, Kocaman’ın adeta gülmeyi unutan halini gözler önüne serdi.

İşte ünlü taklit ustasının en son yayınladığı ve Ahmet Çakar’dan Volkan Konak’a kadar birçok ismi taklit ettiği o videosu:

FATİH TERİM VİDEOSUYLA DA DİKKAT ÇEKMİŞTİ

Ünlü taklit ustası Yavuz Seçkin, bu ay içinde çektiği videosunda da Galatasaray’a dönmesinin öncesinde  ünlü teknik adam Fatih Terim’in taklidini yaptığı videosunu yayınlamıştı.

İşte, Yavuz Seçkin’in Fatih Terim’in taklidini yaptığı o video:

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]