Yataktaki poza Serdar Ortaç ne diyecek? Chloe Loughnan boşanıyor mu?

Chloe Loughnan ile Serdar Ortaç arasındaki uçurum her geçen gün daha da büyüyor gibi. Her ne kadar Serdar Ortaç çıkan boşanma iddialarını yalanlasa da, bugün eşi Chole Loughnan’ın sabah yatağında çektiği pozu İnstagrama bir not ile yüklemesi kafaları karıştırdı. Şimdi gözler Serdar Ortaç’ın bu fotoğraf ve nota ne tepki vereceğine çevrildi. Serdar Ortaç’ın yakın arkadaşı ile yaptığı iddia edilen bir sohbet de magazin medyasının gündemine bomba gibi düştü…

Geçtiğimiz hafta magazin basınında en çok konuşulan konulardan biri de Chloe’ın Serdar Ortaç’ı terk ettiği ve Amerika’ya yerleştiği haberiydi. Şu an Amerika’da olan Chloe Loughnan’ın iş dolayısıyla yurt dışında olduğunu belirten Serdar Ortaç’ın açıklamalarının ardından bu sabah o dedikodular yeniden kaynamaya başladı.

Serdar Ortaç’ın eşi yatakta çekilmiş bir fotoğrafını “Tıpkı böyle uyandım” notuyla paylaştı.

2530820

Serdar Ortaç’ın bu fotoğrafa ne tepki vereceği merakla beklenirken yine magazin basınında Ortaç’ın bir yakın arkadaşına “Evlilikte yol ayrımına girdik. Karım Miami’den 400 bin dolara villa bulmuş. İstinye’deki evimi satıp oradan ev almamızı, Amerika’ya yerleşmemizi istiyor. Gidersem sokakta gitar mı çalacağım? Serdar Ortaç’ı orada kim takar? İşlerim, kariyerim ne olacak? Karımı da kaybetmek istemiyorum.Önümüzdeki 1 hafta içinde karar alacağız. Ya oraya yerleşeceğiz ya da ben Türkiye’ye yalnız döneceğim. Karısı tarafındn terk edilmiş bir adam olarak burada kalacağım. Çıldırmak üzereyim.” şeklinde sıkıntısını paylaştığı iddia ediliyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]