Yasemin Allen Şeref Meselesi’nden neden ayrıldı?

Kanal D’nin beğeniyle izlenen dizisi Şeref Meselesi’nde Yasemin Allen krizi…‘Şeref Meselesi’nden sürpriz şekilde ayrılan Yasemin Allen’in, canlandırdığı karakterin akibetinin geldiği noktayı beğenmediği gerekçesiyle diziden ayrılmak istediği iddia edildi.

‘Şeref Meselesi’ dizisinde ‘Sibel’ karakterini canlandıran Yasemin Allen, önceki akşam sürpriz şekilde diziye veda etmesi şaşkınlık yarattı. Dizide birden bire beklenmedik şekilde gerçekleşen Sibel’in ölümü kafalarda soru işaretleri bıraktı.

Vatan gazetesinin haberine göre Yasemin Allen, ana karakter olarak yola çıkan, ancak giderek yan role dönüşen karakterinden rahatsız oldu. Üzerine oyunculuğuyla ilgili eleştiriler de gelince ‘vaktinden önce ölmeyi’ kendisi istedi. Allen’in diziden ayrılması hayranlarını kızdırdı. “Yasemin için kötü oyuncu diyenlere son oyunculuğu kapak olsun! Sayın (!) senaristlerimiz, Kerem ile Yasemin. Böyle bir uyumu bir daha zor bulursunuz” yorumları yapıldı.

YASEMİN ALLEN’DEN YALANLAMA
Yasemin Allen ise iddiaları yalanlayarak “Senaryonun orijinali gereği ayrıldım. Türkiye’de bir başrolün sezon sona ermeden ölmesi olağan dışı, biz orijinal senaryo gereği 12. bölümde ölen bir karakteri 21. bölüme kadar taşıdık. Bu yüzden beklenmedik, çok ters köşe bir gündeme imza attık” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]