Yaşar Nuri Öztürk’ün sağlık durumuyla ilgili sevenlerine kötü haber

Yaşar Nuri Öztürk’ten sevenlerine kötü haber… Ünlü ilahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk’ün sağlık durumu ile ilgili yaşanan yeni gelişme hocanın sevenlerini üzdü.

Ses sanatçısı Onur Akay, ünlü ilahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk’ün sağlık durumuyla ilgili yaptığı paylaşımda hocanın durumunun ağır olduğunu yazdı. Ünlü ilahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk’ün, Yeditepe Üniversitesi Hastanesi’de bir süredir tedavi amacıyla yattığı öğrenildi.

 

YAŞAR NURİ ÖZTÜRK’ÜN HASTALIĞI NE?

Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay, “Değerli hocamız Yaşar Nuri Öztürk’ün durumu ağır, hocamız için dua edin. Yeditepe Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi olan hocamız şimdi evinde. Allah acil şifalar versin.” diye yazarak Twitter’da Öztürk için dua istedi.

Yaşar Nuri Öztürk, mide kanseri teşhisiyle 12 Kasım 2011’de ameliyat olmuş ve midesi alınmıştı. 3.5 ay kemoterapi gören Öztürk’ün hayli kilo kaybettiği gözlerden kaçmamıştı.

ÖZTÜK’ÜN KIZI SANİYE ÖZTÜRK’TEN AÇIKLAMA

Yaşar Nuri Öztürk’ün kızı Saniye Öztürk hurriyet.com.tr’ye babasının son durumu ile ilgili kısa ve net bir açıklama yaptı. Saniye Öztürk, “Babamın durumu sosyal medlada söylendiği gibi ağır değil. Ağır bir grip geçiriyor. Virüs kaptı. Şu anda yanındayım. Sıkı bir tedavi görüyor. Kaygı duyulacak bir durum yok. Sevenlerine, merak edenlere çok teşekkür ederim” diye konuştu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]