Yapımcısı açıkladı… Kanal D’nin o dizisi final yapıyor

Kanal D ekranlarında yayınlanan Babam ve Ailesi adlı dizi final yapıyor. Final haberini Babam ve Ailesi dizisinin yapım şirketi Gold Film’in sahibi Faruk Turgut açıkladı. Turgut, sosyal medya hesabından yaptığı kısa açıklamasında ” Babam ve Ailesi 13. bölümde final yapacaktır.” diye yazdı.

Bülent İnal, Ceyda Düvenci ve Ayça Bingöl’ün başrollerini paylaştığı dizi istenilen reyting oranlarını yakalayamadığı için kanal tarafından gözden çıkarıldı.

Başlangıcı yapan başta yönetmen Nihat Durak olmak üzere ekiple yollar ayrılmış yeni bir ekiple yola devam edilmişti. Dizinin yönetmenliğini Osman Kaya üstlenmişti. Ama bu değişim de dizinin akıbetini kurtarmaya yetmedi.

Final kararı alınan Babam ve Ailesi’nin  konusu:

Yakışıklı zengin bir iş adamı olan Kemal İpekçi İstanbul’da karısı Suzan çocukları Mert ve Çiçekle rahat bir yaşam sürerken Mert’in başından geçen bir olay Kemal’in Adana’da bıraktığı gizli bir ailesinin daha olduğu gerçeğini ortaya çıkarır. Kemal’in gençlik aşkı Nilgün ikiz çocukları Kadir ile Hasret’le birlikte Adana’da gözlerden uzak bir hayat sürmüştür. Kemal hem Adana’da hemde İstanbul’da ikili bir hayat sürmek zorunda kalmıştır. Kemal İplikçi çocuklarını bir araya getirmek için büyük bir çaba sarf edecektir.

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]