Yapım şirketinden gecikmiş Türk Malı açıklaması

Star TV ekranlarında yayınlanan Türk Malı ile ilgili söylentilerin ardı arkası kesilmezken dizinin yapım şirketi Süreç Film’den nihayet konuyla ilgili bir açıklama geldi. Süreç Film’den Türk Malı’nın akıbeti ile ilgili yapılan açıklamada  Türk Malı dizisinin 6. bölümünde sezon finali yapacağı duyuruldu.

SÜREÇ FİLM’DEN TÜRK MALI AÇIKLAMASI

Star TV’nin sevilen dizisi Türk Malı’nın 6. Sezonda ekranlara veda edeceği bilgisi basında asılsız haberlere yol açtı. Dizi hakkında çıkan haberlere karşı açıklama yapan Süreç Film “Türk Malı dizisinin reytinglerinden gayet memnunuz. Dizinin sezon finali yapmasının çıkan asılsız haberlerle herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır. Dizi ve kanal arasında yapılan anlaşma, Türk Malı’nın Temmuz ayında sezon finali yapıp, Eylül ayında tekrar ekranlara döneceği şeklindeydi” dedi.

Sevilen dizinin başrollerini Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren ve Nergis Kumbasar paylaşıyor. Dizide Anıl İlter, Burcu Binici, Gülhan Tekin, Haki Biçici, Polina Ch, Selen Görgüzel Alkan, Serkan Şengül, İlker Korkmaz ve Buse Narcı gibi başarılı birçok oyuncu rol alıyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]