Yalancı Bahar’ın 56. yeni bölümünde mafya Madhubala’nın peşinde

Kanal 7’de hafta içi 20:50’de yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar 11 Ağustos Perşembe günü yeni bölümüyle ekrana gelecek. Sevilen dizi Yalancı Bahar’ın yeni bölümü 56. bölümde neler olacak? Mafya, Sultan ve Madhubalayı ele geçirebilecek mi? İşte haberin detayları…

MAFYA, SULTAN VE MADHUBALA’NIN PEŞİNDE

Yalancı Bahar’da bugün, Padmini, Rahda’nın kızı hakkında kendisine söyledikleri karşısında çok sinirlenir. Çok geçmeden Sultan’ın hayatta kaldığını öğrenen düşmanları onu saklandığı depoda köşeye sıkıştırır. Londra’daki işlerini yarım bırakarak Hindistan’a dönen RK ise Madhubala’ya öfkelidir.

YALANCI BAHAR 56. BÖLÜMÜN KONUSU

Madhubala ve Sultan hakkındaki söylentilerin etrafta dolaşmasından rahatsız olan Rahda bu durumu Padmini ile paylaşır. Sultan, Aryan’ın yetiştirilmesi konusunda kendisine müdahale eden Madhubala’ya kızgındır. Sultan’ın hayatta kaldığını öğrenen mafya üyeleri çok geçmeden onun saklandığı depoyu bulur. Çıkan çatışmadan Madhubala’nın yardımı son anda kaçmayı başaran Sultan artık saklanacak yeni bir yer aramaktadır. Bu sırada Aryan ise Madhubala ile birlikte kalmaktadır. Ertesi gün film çekimlerini izlemek için Madhubala ile birlikte sete giden Aryan burada bir sahne ışığını devirmesi üzerine yapımcı tarafından azarlanır. O sırada sette bulunan Sultan ise oğluna kızan bu adama unutamayacağı bir ders verir. Yaşananlara şahit olan Deepali ise olup bitene bir anlam veremez. Londra’dan dönen RK ise Madhubala ile buluşur.

Tutkulu bir aşkın inanılmaz öyküsü Yalancı Bahar her gün saat 20.50’de Kanal 7’de

YALANCI BAHAR 55. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Madhubala’ya haksızlık ettiğini anlayan Sultan ondan özür diler. RK ve Sultan arasında büyük bir trafik kazası yaşanır. Öte yandan oğlunun rakip mafya üyeleri tarafından rehin alınmıştır.
RK’nın geçmişte Deepali için yazdığı mektubu okuyan Madhubala okudukları karşısında çok etkilenmiştir.

Sultan ile Madhubala arasında bir şeyler yaşandığını düşünen RK ise kıskanç tavırları ile sürekli Madhubala’yı suçlamakta ve rahatsız etmektedir. Gece sessizce Padmini’nin evine gelen Sultan, Madhubala’dan özür diler ve evine dönmek üzere arabasına biner. O sırada Madhubala’ya duyduğu öfkeden dolayı alkol alan RK’nın sürdüğü araç ile Sultan’ın aracı arasında bir kaza yaşanır. Kazanın ardından arabasından inen Sultan baygın haldeki RK’yı kendi arabasına alır ve onu tedavi etmeye çalışır.

YALANCI BAHAR KÜNYE
Yönetmen: Amit Malik, Prasad Gavandi
Oyuncular: Vivian Dsena, Drashti Dhami, Avinesh Rekhi, Pallavi Purohit, Bhupinder Singh, Rakhee,
Yapım Yılı: 28 Mayıs 2012 – 9 Ağustos 2014
Senaryo: Tür: Romantik, dram
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Madhubala Ek Ishq Ek Junoon

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]