Yalancı Bahar’ın 132. bölümünde Madhubala Abhay’la evleniyor

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Yalancı Bahar yeni bölümünde yaşanacak olaylarla izleyicileri şaşırtmaya devam edecek. Abhay ve Madhubala’nın evlenmesi çevrelerindeki herkesi şok edecek. İzleyicilerin merakla takip ettiği dizilerden birisi olan Yalancı Bahar saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında olacak.

Yalancı Bahar’ın 132. bölümünde düğün hazırlıklarını başlayan Abhay birkaç gün içerisinde Madhubala ile evlenir. Abhay’ın mirasını ele geçirme planları suya düşen Mohini yeni bir plan yapar. Düğünün ardından Madhubala’yı kötü bir sürpriz beklemektedir.

RADHA GERÇEKLERİ ÖĞRENİYOR

Radha ameliyat masraflarını ödeyen kişinin Harsvadhan’ın oğlu Abhay olduğunu öğrenince bu duruma çok sinirlenir. Madhubala’dan intikam almak için elini çabuk tutan Abhay ise düğünlerini 3 gün içinde gerçekleştirmek istediğini açıklayınca evdekiler ona tepki gösterir.

MOHİNİ’NİN PLANLARI ALT ÜST OLUYOR

Planları bozulan Mohini üvey oğlunun servetini eline geçirmek için farklı bir yol aramaktadır. Abhay, Madhubala’nın tüm çekincelerine rağmen düğünü gerçekleştirir. Radha ve Bittoo bu evlilikten haberdar olacak mı? Madhubala, Abhay’ın kendisi ile niçin evlendiğini öğrenebilecek mi? Lilivati niçin Madhubala’yı evden kovacak?

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]