Yalancı Bahar 45. bölümde Madhubala’ya şok üstüne şok!

Her gün saat 21.15’te Kanal 7 ekranlarında izleyicileri ekran başına kitleyen Yalancı Bahar izleyicileri şok edecek bir bölümle ekranlara geldi. Balraj’ın yaptığı büyük baskın sonrası Madhubala ve ailesi şok üstüne şok yaşadı. Balraj, Padmini’yi infaz etmek için harekete geçince Madhubala buna engel oldu. Yalancı Bahar 45. bölümde yaşanan olaylar izleyicileri şok etmeye devam etti. Diziyle ilgili tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz. 

Yalancı Bahar 45. bölümde yaşananlar adeta şok etkisi yarattı. Balraj ve Madhubala arasında yaşanan çekişme izleyicileri ekran bşaına kitledi. RK olayı haber alır almaz Madhubala ve ailesini kurtarmak için harekete geçti. RK’nın adamları büyük bir plan yaparak Balraj’ın adamlarını etkisiz hale getirdi. Balraj adamlarının etkisiz hale getirildiğini görünce sinir krizi geçirdi. Sinirle Madhubala’yı rehin aldı. Padmini kızını kurtarmak için harekete geçerek bir silah buldu ve Balraj’ı vurdu. 

YALANCI BAHAR 45. BÖLÜM

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizilerinden olan Yalancı Bahar yeni bölümüyle herkesi şok etmeye devam etti. Kızını kurtarmak için Balraj’ı vuran Padmini olay yerine gelen polisler tarafından göz altına alındı. Olayı gören davetliler büyük tepki gösterdi. Padmini’nin olayı Rk’nın katılımıyla ülkede merak edilen konular arasında yerini almayı başardı. Padmini hakim karşısında yaptığı savunma sayesinde hakim tarafından serbest bırakıldı. 

YALANCI BAHAR 45. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

YALANCI BAHAR OYUNCULARI

Oyuncular: Vivian Dsena, Drashti Dhami, Avinesh Rekhi, Bhupinder Singh, Pallavi Purohit ve Rakhee

YALANCI BAHAR GENEL BİLGİLER

Ülke: Hindistan
Tür: Romantik dram
Orijinal adı: Madhubala Ek Ishq Ek Junoon
Yönetmen: Prasad Gavandi ve Amit Malik

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]