Yalancı Bahar 44. bölümde Madhubala infaz edilecek mi

Haftaiçi her gün saat 21.00’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar izleyicileri ekran başına kitlemeye devam etti. Yaşanlara daha fazla katlanamayan Balraj büyük bir hamle yaparak Madhubala’yı rehin aldı. Yalancı Bahar 44. bölümüyle de izleyicileri ekran başına kitledi. Yaşananlar adeta herkesi şok etmeye devam etti. 

Kanal 7 ekranlarının ilgi çeken dizisi Yalancı Bahar bugün yayınlanan bölümüyle izleyicileri ekran başına kitledi. Başrollerinde Vivian Dsena, Pallavi Purohit ve Drashti Dhami gibi ünlü Bollywood yıldızlarının yer aldığı dizide Balraj’ın düğünde yaptıkları herkesi şok etti. Olay yerine gelen polislerin Padmini’yi gözaltına aldığını gören davetliler bu duruma tepki gösterir. Adamlarının RK tarafından etkisiz hale getirildiğini gören Balraj, Madhubala’yı rehin alır. Kızını kurtarmak isteyen Padmini eline geçirdiği bir silahla Balrajı vurur. Hâkim karşısında çıkan Padmini söz sırası kendisine geldiğinde yaptığı savunma sayesinde serbest bırakılır. RK’nın da olayların içerisinde olmasından dolayı Padmini hakkında açılan dava bir anda ülkenin en önemli konusu haline gelmiştir. RK’nın arabasında meydana gelen bir arızadan dolayı ikili geceyi civar bir köyde geçirmek zorunda kalır.

YALANCI BAHAR 44. BÖLÜM

Her gün saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar’ın yayın saati değişti. Kanal 7 dizinin artık her gün 20.50’de izleyici karşısına çıkacağını duyurdu. Hindistan’da Madhubala adıyla yayınlanan dizide bugün RK, Malik ve Padmini’yi tebrik etmek için çıktığı kürsüde herkesi şaşırtacak bir konuşma yaptı. 

YALANCI BAHAR KONUSU

Bollywood yıldızlarının bir araya geldiği Yalancı Bahar tüm hızıyla ekran serüvenine Kanal 7’de devam ediyor. Başrollerine Vivian Dsena ve Drashti Dhami’nin bulunduğu dizi Türk izleyicisinin dikkatini çekiyor. Dizide farklı iki hayatın kesiştiği iki gencin hikayesine yer veriliyor. Olayın başında ise Rishabh Mohan Kundra (RK) ve Madhubala bulunuyor. Madhubala bir gün ülkenin en büyük film yıldızı Rishabh, Madhubala’nın nişanlısı Mukund’a çarpıp kaçar. Dilediği her şeyi yapabilecek maddi güce sahip olan ünlü yıldız 3 gün sonra serbest bırakılır. Üstelik kaza hakkındaki dava da onun lehine sonuçlanmıştır. Bu durum karşısında büyük bir üzüntü yaşayan Madhubala, Rishabh’dan intikam almaya karar verir. 

 

YALANCI BAHAR 44. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

YALANCI BAHAR OYUNCULARI

Oyuncular: Drashti Dhami, Vivian Dsena, Pallavi Purohit, Avinesh Rekhi, Bhupinder Singh ve Rakhee

YALANCI BAHAR EKİP

Yönetmen: Prasad Gavandi ve Amit Malik
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik dram
Orijinal adı: Madhubala Ek Ishq Ek Junoon

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]