Yalancı Bahar 41. bölümde RK herkesi şok etti!

Kanal 7'nin sevilen dizisi Yalancı Bahar 41. bölümde RK'nın planı giderek büyümeye başladı. Son bölüm izle linkini haberimizde bulabilirsiniz.

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Yalancı Bahar bugün yayınlanan yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kitlemeyi başardı. Rk ve Radha’nın arasını düzelten Madhubala herkesin takdirini toplamayı başardı. Peki merakla beklenen Yalancı Bahar 41. bölüm de neler oldu?

Madhubala, RK ve Radha’nın arasını düzeltmek için büyük bir çaba sarf etti. En sonunda çabalarının karşılığını alarak ikilinin arasını düzeltti. Madhubala’yı yanına çağıran Deepali ona Rk ile ilgili bazı gerçekleri anlattı. Yalancı Bahar son bölüm de Radha, RK’nın kendisine yıllar sonra anne demesinin mutluluğunu Padmini’yle paylaştı. Radha ayrıca oğlu ile barışmasının en büyük sebebinin Madhubala olduğunu söyledi. RK intikam planının son aşamasına geldi. Bu sebeple Madhubala’dan yeni bir hayat kurmasını istedi. Öte yandan Bhatia, Radha’dan oğluyla arasını iyice düzeltmesini istedi. Hindistan’da Beintehaa adıyla izlenme rekorları kıran diziyle ilgili tüm detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

YALANCI BAHAR 41. BÖLÜM

Kanal 7 ekranlarında haftaiçi her gün 16.00’da yayınlanan Yalancı Bahar bugün yayınlanan yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kitledi. RK Balraj’ın eve geldiğini görür görmez büyük bir sinir krizi yaşadı.  RK, Balraj’ın kendi evine geldiğini gördü. Balraj’ı görünce çok sinirlendi.

BİTTOO’DAN BÜYÜK İSTEK

Bittoo’nun yanına giderek onu derhal kovması gerektiğini söyledi. Balraj’dan avans alan Trishna bunu dolabına yerleştirirken Malik’e yakalandı. Malik Trishna’yı parayı nerden aldığı konusunda sorguladıktan sonra durumu Padmini’ye anlattı. 

RK’DAN HERKESİ ŞAŞIRTAN PLAN

RK, Malik ve Padmini’nin düğünün yapılması için bir mekan ayarladı. Artık RK’yı olan sevgisinden emin olan Madhula onu izlemek için sete gitti. Sete varan Madhubala onun ülkenin ünlü kadın oyuncularından biriyle dans ettiğini görünce kıskançlık krizi yaşadı. 

YALANCI BAHAR 41. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

YALANCI BAHAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizilerinden birisi olan Yalancı Bahar yeni bölümüyle izleyicilerin nefesini kesmeyi başardı. RK ve Radha’nın arasında yaşanan olayları tırmandıran Madhubala ne yapacağını şaşırdı. Madhubala’nın gösterdiği büyük çaba sayesinde RK ve Radha’nın arasındaki duygusal bağ güçlenmeye başladı. Deepali, Madhubala’nın RK ve Radha’nın arasını düzeltmesini hazmedemedi. Bu yüzden Radha ve RK ikilisinin arasını açmak için tehlikeli bir plan yaptı. Trishna Bittoo’nun bulduğu film yapımcısıyla tanıştı. Yapımcının yıllar önce annesi ve kardeşleriyle bir başına bırakan adam olduğunu öğrenen Trishna büyük bir şok geçirererek bayıldı. RK ve Madhubala Malik’e teklifte bulundu. Fakat Malik teklifi reddederek Padmini’yle barışmaktan vazgeçmedi. Öte yandan eve dönen Trishna annesi Padmini’ye tüm gördüklerini anlattı. İzleyicilerin merak ettiği konu Balraj’ın RK ve Madhubala evliliğini öğrenip öğrenmeyeceği oldu. RK, Trishna’dan haber alamayınca büyük bir şok yaşadı. Trishna’dan haber alamayan Bittoo ve RK yapımcının ofisine gittiklerinde büyük bir şok yaşadılar. RK ve Bittoo, Trishna’yı yerde görünce ne yapacaklarını bilemediler. Malik Padmini’den özür diledi. Malik Padmini’ye ondan ayrı kaldığı zamanda yaşadığı zorlukları anlattı. Fakat Malik ne anlatırsa anlatsın Padmini yumuşamadı. RK, Padmini ve Malik’in durumu haber alır almaz sette ikiliyi barıştırmak için sürpriz bir parti düzenledi.

YALANCI BAHAR KONUSU

Bollywood yıldızlarının bir araya geldiği Yalancı Bahar tüm hızıyla ekran serüvenine Kanal 7’de devam ediyor. Başrollerine Vivian Dsena ve Drashti Dhami’nin bulunduğu dizi Türk izleyicisinin dikkatini çekiyor. Dizide farklı iki hayatın kesiştiği iki gencin hikayesine yer veriliyor. Olayın başında ise Rishabh Mohan Kundra (RK) ve Madhubala bulunuyor. Madhubala bir gün ülkenin en büyük film yıldızı Rishabh, Madhubala’nın nişanlısı Mukund’a çarpıp kaçar. Dilediği her şeyi yapabilecek maddi güce sahip olan ünlü yıldız 3 gün sonra serbest bırakılır. Üstelik kaza hakkındaki dava da onun lehine sonuçlanmıştır. Bu durum karşısında büyük bir üzüntü yaşayan Madhubala, Rishabh’dan intikam almaya karar verir. 

YALANCI BAHAR OYUNCULARI

Oyuncular: Drashti Dhami, Vivian Dsena, Pallavi Purohit, Avinesh Rekhi, Bhupinder Singh ve Rakhee

YALANCI BAHAR EKİP

Yönetmen: Prasad Gavandi ve Amit Malik
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik dram
Orijinal adı: Madhubala Ek Ishq Ek Junoon

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]