Yalancı Bahar 38. bölümde Madhubala RK yüzünden zor durumda!

Kanal 7'nin yeni dizisi Yalancı Bahar 38. bölümde Madhubala zor durumda kaldı. Son bölüm izle linkini haberimizde bulabilirsiniz.

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizilerinden birisi olan Yalancı Bahar yeni bölümüyle izleyicilerin nefesini kesmeyi başardı. RK ve Radha’nın arasında yaşanan olayları tırmandıran Madhubala ne yapacağını şaşırdı. Peki merakla beklenen Yalancı Bahar 38. bölüm de neler oldu? Madhubala’nın gösterdiği büyük çaba sayesinde RK ve Radha’nın arasındaki duygusal bağ güçlenmeye başladı. Deepali, Madhubala’nın RK ve Radha’nın arasını düzeltmesini hazmedemedi. Bu yüzden Radha ve RK ikilisinin arasını açmak için tehlikeli bir plan yaptı. Yalancı Bahar son bölüm de Trishna Bittoo’nun bulduğu film yapımcısıyla tanıştı. Yapımcının yıllar önce annesi ve kardeşleriyle bir başına bırakan adam olduğunu öğrenen Trishna büyük bir şok geçirererek bayıldı. RK ve Madhubala Malik’e teklifte bulundu. Fakat Malik teklifi reddederek Padmini’yle barışmaktan vazgeçmedi. Öte yandan eve dönen Trishna annesi Padmini’ye tüm gördüklerini anlattı. İzleyicilerin merak ettiği konu Balraj’ın RK ve Madhubala evliliğini öğrenip öğrenmeyeceği oldu. Hindistan’da Beintehaa adıyla izlenme rekorları kıran diziyle ilgili tüm detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

YALANCI BAHAR 38. BÖLÜM

Kanal 7 ekranlarının kısa sürede sevilen Hint dizilerinden olmayı başaran Yalancı Bahar bugün yayınlanan yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kitlemeyi başardı. RK, Trishna’dan haber alamayınca büyük bir şok yaşadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fakat yayınlanır yayınlanmaz sizinle paylaşacağız.

BİTTOO VE RK OFİSE GİDİNCE BÜYÜK BİR ŞOK YAŞADI

Trishna’dan haber alamayan Bittoo ve RK yapımcının ofisine gittiklerinde büyük bir şok yaşadılar. RK ve Bittoo, Trishna’yı yerde görünce ne yapacaklarını bilemediler. Malik Padmini’den özür diledi. Malik Padmini’ye ondan ayrı kaldığı zamanda yaşadığı zorlukları anlattı. Fakat Malik ne anlatırsa anlatsın Padmini yumuşamadı.

RK PADMİNİ VE MALİK’İ BARIŞTIRMAYA ÇALIŞTI

RK, Padmini ve Malik’in durumu haber alır almaz sette ikiliyi barıştırmak için sürpriz bir parti düzenledi. Parti esnasında RK’nın bir kızla dans etmesi Madhubala’nın RK’yı kıskanmasına neden oldu. RK ve Madhubala arasındaki kavganın büyümesi yeni bir gerilimin tırmanmasına neden oldu. Büyük bir sürprizden habersiz olan Trishna film yıldızı olacağı günlerin hayalini kurmaya başladı. 

YALANCI BAHAR 38. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

YALANCI BAHAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU

Haftaiçi her gün Kanal 7 ekranlarında reyting rekorları kıran dizilerden birisi olan Yalancı Bahar bugün saat 16.10’da yayınlanan yeni bölümüyle izleyicileri dehşete düşürdü. Madhubala ve RK arasında yaşanan olayların hat safhaya çıkması herkesi şok etti. RK, Madhubala’nın kendisinden intikam almak istediğini fark edince ona gizlice bir oyun oynadı. RK ve Madhubala’nın birbirinden intikam almaya çalışması işleri iyice çığırından çıkardı. Madhubala kurduğu oyunu başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etti. Madhubala’ya teklifte bulunan RK ondan olumsuz yanıt aldı. Bu durum karşısında büyük bir şok yaşayan RK ne yapacağını şaşırdı. Yaşadığı büyük hüznün ardından Madhubala’dan intikam almaya çalışan RK büyük bir plan yaptı. Madhubala ve RK’nın karşı karşıya gelmesi izleyicileri şok etti. İzleyiciler şimdi yeni bölümde neler olacağını merak etmeye başladı. RK Madhubala’dan intikam alacağı günü sabırla beklemeye başladı. Kanal 7 ekranlarında haftaiçi her gün saat 16.00’da yayınlanan dizide Madhubala’nın kendisinden intikam almak için oyun kurduğunun farkında olan RK, ona oyununu oynamak için fırsat verdi. Asıl amacı ise Madhubala’dan intikam almaktı.

YALANCI BAHAR KONUSU

Bollywood yıldızlarının bir araya geldiği Yalancı Bahar tüm hızıyla ekran serüvenine Kanal 7’de devam ediyor. Başrollerine Vivian Dsena ve Drashti Dhami’nin bulunduğu dizi Türk izleyicisinin dikkatini çekiyor. Dizide farklı iki hayatın kesiştiği iki gencin hikayesine yer veriliyor. Olayın başında ise Rishabh Mohan Kundra (RK) ve Madhubala bulunuyor. Madhubala bir gün ülkenin en büyük film yıldızı Rishabh, Madhubala’nın nişanlısı Mukund’a çarpıp kaçar. Dilediği her şeyi yapabilecek maddi güce sahip olan ünlü yıldız 3 gün sonra serbest bırakılır. Üstelik kaza hakkındaki dava da onun lehine sonuçlanmıştır. Bu durum karşısında büyük bir üzüntü yaşayan Madhubala, Rishabh’dan intikam almaya karar verir. 

YALANCI BAHAR OYUNCULARI

Oyuncular: Drashti Dhami, Vivian Dsena, Pallavi Purohit, Avinesh Rekhi, Bhupinder Singh ve Rakhee

YALANCI BAHAR EKİP

Yönetmen: Prasad Gavandi ve Amit Malik
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik dram
Orijinal adı: Madhubala Ek Ishq Ek Junoon

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - bilgi@medyabey.com