Yalancı Bahar 37. Bölümde RK ve Madhubala arasında büyük tartışma

Kanal 7'nin sevilen dizisi Yalancı Bahar 37. bölümde Madhubala RK'yı kıskanmaya başladı. Son bölüm izle linkini Medyabey.com'da bulabilirsiniz.

Kanal 7 ekranlarının kısa sürede sevilen Hint dizilerinden olmayı başaran Yalancı Bahar bugün yayınlanan yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kitlemeyi başardı. RK, Trishna’dan haber alamayınca büyük bir şok yaşadı. Peki merakla beklenen Yalancı Bahar 37. bölüm de neler yaşandı? Trishna’dan haber alamayan Bittoo ve RK yapımcının ofisine gittiklerinde büyük bir şok yaşadılar. RK ve Bittoo, Trishna’yı yerde görünce ne yapacaklarını bilemediler. Yalancı Bahar son bölüm de Malik Padmini’den özür diledi. Malik Padmini’ye ondan ayrı kaldığı zamanda yaşadığı zorlukları anlattı. Fakat Malik ne anlatırsa anlatsın Padmini yumuşamadı. RK, Padmini ve Malik’in durumu haber alır almaz sette ikiliyi barıştırmak için sürpriz bir parti düzenledi. Parti esnasında RK’nın bir kızla dans etmesi Madhubala’nın RK’yı kıskanmasına neden oldu. RK ve Madhubala arasındaki kavganın büyümesi yeni bir gerilimin tırmanmasına neden oldu. Büyük bir sürprizden habersiz olan Trishna film yıldızı olacağı günlerin hayalini kurmaya başladı. Hindistan’da Beintehaa adıyla izlenme rekorları kıran diziyle ilgili tüm detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

YALANCI BAHAR 37. BÖLÜM

Haftaiçi her gün Kanal 7 ekranlarında reyting rekorları kıran dizilerden birisi olan Yalancı Bahar bugün saat 16.10’da yayınlanan yeni bölümüyle izleyicileri dehşete düşürdü. Madhubala ve RK arasında yaşanan olayların hat safhaya çıkması herkesi şok etti.

MADHUBALA VE RK KAVGASI BÜYÜDÜ

RK, Madhubala’nın kendisinden intikam almak istediğini fark edince ona gizlice bir oyun oynadı. RK ve Madhubala’nın birbirinden intikam almaya çalışması işleri iyice çığırından çıkardı. Madhubala kurduğu oyunu başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etti.

RK’YA ŞOK CEVAP

Madhubala’ya teklifte bulunan RK ondan olumsuz yanıt aldı. Bu durum karşısında büyük bir şok yaşayan RK ne yapacağını şaşırdı. Yaşadığı büyük hüznün ardından Madhubala’dan intikam almaya çalışan RK büyük bir plan yaptı. Madhubala ve RK’nın karşı karşıya gelmesi izleyicileri şok etti. İzleyiciler şimdi yeni bölümde neler olacağını merak etmeye başladı.

YALANCI BAHAR 37. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

YALANCI BAHAR 38. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

YALANCI BAHAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU

RK Madhubala’dan intikam alacağı günü sabırla beklemeye başladı. Kanal 7 ekranlarında haftaiçi her gün saat 16.00’da yayınlanan dizide Madhubala’nın kendisinden intikam almak için oyun kurduğunun farkında olan RK, ona oyununu oynamak için fırsat verdi. Asıl amacı ise Madhubala’dan intikam almaktı. Madhubala kurduğu planın başarılı bir şekilde yürümesinden memnundu. RK, Madhubala’nın kendisine olumsuz cevap vermesinden ötürü büyük bir üzüntü yaşasa da bunu kimseye belli etmedi. Madhubala’nın karşısına geçerek ona olan aşkından ötürü pişmanlık yaşadığını söyleyerek herkesi şok etti.

YALANCI BAHAR KONUSU

Bollywood yıldızlarının bir araya geldiği Yalancı Bahar tüm hızıyla ekran serüvenine Kanal 7’de devam ediyor. Başrollerine Vivian Dsena ve Drashti Dhami’nin bulunduğu dizi Türk izleyicisinin dikkatini çekiyor. Dizide farklı iki hayatın kesiştiği iki gencin hikayesine yer veriliyor. Olayın başında ise Rishabh Mohan Kundra (RK) ve Madhubala bulunuyor. Madhubala bir gün ülkenin en büyük film yıldızı Rishabh, Madhubala’nın nişanlısı Mukund’a çarpıp kaçar. Dilediği her şeyi yapabilecek maddi güce sahip olan ünlü yıldız 3 gün sonra serbest bırakılır. Üstelik kaza hakkındaki dava da onun lehine sonuçlanmıştır. Bu durum karşısında büyük bir üzüntü yaşayan Madhubala, Rishabh’dan intikam almaya karar verir. 

YALANCI BAHAR OYUNCULARI

Oyuncular: Drashti Dhami, Vivian Dsena, Pallavi Purohit, Avinesh Rekhi, Bhupinder Singh ve Rakhee

YALANCI BAHAR EKİP

Yönetmen: Prasad Gavandi ve Amit Malik
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik dram
Orijinal adı: Madhubala Ek Ishq Ek Junoon

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]