Yalancı Bahar 35. Bölümde RK ve Madhubala Savaşı Başladı (İzle)

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizilerinden birisi olan Yalancı Bahar bugün yayınlanan bölümüyle izleyicilere büyük bir şok yaşatmayı başardı. RK Madhubala’dan intikam alacağı günü sabırla beklemeye başladı. İzleyicilerin merak ettiği soru Yalancı Bahar 35. bölüm de neler oldu sorusu oldu. Kanal 7 ekranlarında haftaiçi her gün saat 16.00’da yayınlanan dizide Madhubala’nın kendisinden intikam almak için oyun kurduğunun farkında olan RK, ona oyununu oynamak için fırsat verdi. Asıl amacı ise Madhubala’dan intikam almaktı. Yalancı Bahar son bölüm de Madhubala kurduğu planın başarılı bir şekilde yürümesinden memnundu. RK, Madhubala’nın kendisine olumsuz cevap vermesinden ötürü büyük bir üzüntü yaşasa da bunu kimseye belli etmedi. Madhubala’nın karşısına geçerek ona olan aşkından ötürü pişmanlık yaşadığını söyleyerek herkesi şok etti. Diziyi aşağıda bulunan Yalancı Bahar 35. bölüm izle linkine tıklayarak izleyebilirsiniz. Yalancı Bahar ile ilgili tüm detayları Medyabey.com’da bulabilirsiniz.

YALANCI BAHAR 35. BÖLÜM

Bollywood yıldızlarının bir araya geldiği Yalancı Bahar tüm hızıyla ekran serüvenine Kanal 7’de devam ediyor. Başrollerine Vivian Dsena ve Drashti Dhami’nin bulunduğu dizi Türk izleyicisinin dikkatini çekiyor. Dizide farklı iki hayatın kesiştiği iki gencin hikayesine yer veriliyor. Olayın başında ise Rishabh Mohan Kundra (RK) ve Madhubala bulunuyor.

MADHUBALA’NIN HÜZÜNLÜ HİKAYESİ

Madhubala bir gün ülkenin en büyük film yıldızı Rishabh, Madhubala’nın nişanlısı Mukund’a çarpıp kaçar. Dilediği her şeyi yapabilecek maddi güce sahip olan ünlü yıldız 3 gün sonra serbest bırakılır. Üstelik kaza hakkındaki dava da onun lehine sonuçlanmıştır. Bu durum karşısında büyük bir üzüntü yaşayan Madhubala, Rishabh’dan intikam almaya karar verir.

MADHUBALA’NIN İNTİKAM PLANI

Madhubala’nın intikam mücadelesi onun Rishabh ile istemeyerek de olsa evlenmesine sebep olur. İkilinin birbirine karşı nefreti evliliğin ilk zamanlarında da etkisini gösterse de Madhubala ve Rishabh zamanla birbirine yakınlaşır. Artık onlar birbirlerine karşı değil aşklarına engel olmak isteyen kişilere karşı savaşmaktadır.

YALANCI BAHAR 35. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

YALANCI BAHAR OYUNCULARI

Oyuncular: Drashti Dhami, Vivian Dsena, Pallavi Purohit, Avinesh Rekhi, Bhupinder Singh ve Rakhee

YALANCI BAHAR EKİP

Yönetmen: Prasad Gavandi ve Amit Malik
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik dram
Orijinal adı: Madhubala Ek Ishq Ek Junoon

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]