YALAN DÜNYA’NIN NURHAYAT’I BUGÜN NE GİYSEM’DE!

bugun-ne-giysem-nurhayat2

Yalan Dünya’nın renkli karakteri Nurhayat’ın yolu Show TV’de yayınlanan moda programı Bugün Ne giysem’e düşerse ne olur? Kanal D’nin beğeniyle izlenen dizisi 34. bölümde izleyicisine ilginç bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor.

Senaryo gereği Nurhayat (Gupse Özay) Bugün Ne Giysem yarışmasına katılır. Podyuma Gangnam Style şarkısının müziğiyle çıkan Nurhayat, yarışmanın jürisini derinden sarsar. Çünkü Nurhayat’ın podyum için seçtiği kıyafetin rüküşlüğü jüri üyeleri tarafından kıyasıya eleştirilecek kadar vardır.

Nurhayat’ın podyumda belirmesiyle şaşkınlığını gizleyemeyen jüri üyeleri ile Nurhayat arasında tahmin edileceği üzere ilginç diyaloglar geçer. Jüriden geçer not alamayan Nurhayat’ın özellikle Hakan Akkaya’ya yönelik hırçınlığı apar topar podyumdan alınmasıyla sonuçlanır.

Yalan Dünya’nın yönetmeni Jale Atabey Özberk’in de hazır bulunduğu çekimler oldukça eğlenceli bir havada geçti. Nurhayat’ın eğlenceli diyalogları ve hırçın tavrı kahkahalar nedeniyle çekimlerin sık sık kesilmesine neden oldu.

nurhayat-bugun-ne-giysem3MEDYABEY / ÖZEL

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]