X FACTOR’DA ATİYE’YE CANLI YAYINDA ŞOK!(VİDEO)

Kanal D’nin sunuculuğunu Bülent Şakrak ve Kumru Kodamanoğlu’nun yaptıkları şarkı yarışması X Factor’da jüri üyeleri ile bir yarışmacı arasındaki diyaloglar programa adeta damgasını vurdu. jüri koltuklarında Sinan Akçıl, Atiye, Nigar Jamal ve Nihat Odabaşı’nın oturduğu yarışma programı “X Factor Star Işığı” canlı yayında yarışmacının Atiye’ye karşı sarfettiği sözler salonda adeta soğuk rüzgarların esmesine neden oldu.

Atiye, perforrmansı sonrası yarışmacı Halil Polat’a, ‘Sesini ve yorumunu eleştirmiyorum, senin tarzında bir çok sanatçı olduğunu ve kendi tarzını ortaya koymanı daha fazla bir şeyler vermeni istiyorum’ dedi. Atiye’nin bu eleştirilerine Polat’ın bozulduğunu fark eden Nihat Odabaşı, Atiye’nin fikirlerinin önemli olduğunu onu dikkate alması gerektiğinin altını çizdi.

Halil  Polat’ın Atiye’ye hitaben  ‘Tabi ki tarzımı beğenmek zorunda değilsiniz, çünkü sizinle tarzımız çok farklı, bu gayet normal, tıpkı benim sizin sesinizde ve şarkılarınızda hiçbir şey hissetmediğim gibi sizde hissetmeyebilirsiniz’ demesi jüriden tepki aldı.

İşte o gergin anlar:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]