Wilma Elles hangi dizide boy gösterecek?

Ünlü oyuncu Wilma Elles, Show TV’nin iddialı dizisine konuk oyuncu olarak katılıyor. Elles, Show TV’nin beğenilen dizisinde boy gösterecek. Ünlü oyuncu, Yeni Gelin’e konuk oyuncu oldu. Wilma Elles’in ‘Yeni Gelin’ dizisi ile ekranlara döndüğü bölüm, 12 Mayıs Cumartesi günü saat 20:00 ‘da Show TV’de olacak. Elles, konuk olacağı Yeni Gelin’de “Helga” karakterini canlandıracak.

YENİ GELİN DİZİSİNİN HELGA’SI OLACAK

Wilma Elles, diziyi severek izlediğini ve konuk oyuncu olduğu için de çok mutlu olduğunu belirtti.Çekimleri Adana’da gerçekleşen dizinin çekimlerinin çok eğlenceli geçtiğini belirten Wilma Elles, dizinin başrol oyuncularını çok başarılı bulduğunu da sözlerine ekledi.

HELGA RENK KATACAK

Dizide doğal güzelliğiyle dikkat çeken Wilma Elles kültürlü bir kız olmasına rağmen kuma olarak geldiği zannedilir ama aslında durum öyle değildir.Sürpriz gelişmelerle durumun bambaşka olduğunu öğreneceğimiz Yeni Gelin’in yeni bölümünde seyirciyi yine eğlenceli dakikalar bekliyor.

Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu’nun üstlendiği dizinin senaristliğini ve yönetmenliğini Ersoy Güler yapıyor. Başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi’nin paylaştığı dizide Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Dağhan Külegeç, Lale Başar, Renan Bilek, Burçin Bildik, Yonca Şahinbaş, Şilan Makal, Bahar Süer, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu ve Murat Kocacık gibi usta isimler rol alıyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]