web sitelerine gelir fırsatı

Google Double Click Ad Exchange AdXSeller Partneri A Reklam oldu.  Bu sayede internet siteleri google’dan A Reklam ile ek kazanç elde edecek. Artık sitenizde mevcut durumda 3 tane Google AdSense olsa bile, ekstra banner yerleşimi ile kullanılmayan diğer reklam alanlarınızda da başta Google olmak üzere diğer bir çok Ad Exchange’e ait reklamları yayınlayabilirsiniz.

Google DoubleClick Ad Exchange nedir?

Google DoubleClick Ad Exchange ya da kısa adıyla Google AdX, Google’ın gerçek zamanlı ihale (real time bidding) sistemiyle internet sitelerindeki her bir reklamgösterimini OpenX, MediaMath, Criteo, Adwords gibi büyük reklam ağlarından en yüksek teklif verene tahsis ettiği bir sistemdir. Google Ad Exchange AdX reklamlarıGoogle iş ortakları aracılığıyla (AdXSeller) sadece premium internet sitelerine sunulan Google’ın özel bir reklam servisidir.

İnternet sitelerii DoubleClick Ad Exchange ile sitenizdeki reklamalanlarının gelirlerini daha da arttırıyor. A Reklam, DoubleClick Ad Exchange kullanarak banner alanlarınız için yüksek CPM geliri (eCPM) elde etmenizi sağlıyor.  Sitenizde mevcut durumda 3 tane Google AdSense olsa bile, ekstra banner yerleşimi ile kullanılmayan diğer reklam alanlarınızda da baştaGoogle olmak üzere diğer bir çok Ad Exchange’e ait reklamları yayınlayabilirsiniz.

Google’dan nasıl daha fazla para kazabileceksiniz? 

Bir Google NPM partneri olan  A Reklam yayıncısı olup ile envanterinizi tüm diğer Ad Exchange’lere açabiliriz. Bu sayede envanteriniz RTB platformlarında daha değerli olarak satılmaya başlar.

A Reklam’ın yetkili olduğu Google reklam ürünleri şunlar;

Google AdX For Banner:

Google DoubleClick for Publishers (DFP)

Google DoubleClick AdExchange (AdX)

Google AdX for Display

Google AdX for Games

Google AdX for Apps

Google AdX for Video

 

AReklam, internet sitelerinizdeki  Google reklam ürünlerinin kurulumlarını, yönetimlerini ve optimizasyonlarını yaparak gelirlerinizi arttırmaktadır.

AReklam’ın hizmetleri ise şunlar:

Reklam yerleşim optimizasyonu

– AdSense ve AdX birlikte kullanımı

– DFP kurulumu

– AdSense reklam yerleşimi yönetimi

– Site içerik temizle ve politika kontrolü

– AdSense hesap açılışı

– Adsense ban  sorunu  ve sorunun  çözümü

 

Google AdSense+ olarak reklam  gelirlerinizi arttırmak için her türlü sorularınızı cevaplamak ve destek olmak için AReklam,’ın iletişim bilgileri:

Web adresi: www.areklam.co

Mail adresi: yayı[email protected]

Skype: areklamco

Telefon: 0(850) 885 04 68

Adres: Ankara Cad. Ankara İş Merk. No:28 K:2 D:208 Fatih, İstanbul

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]