WARNER BROS.’TAN MEDCEZİR’E TAM NOT

Star’ın yeni sezonda yayınlanacak dizisi ‘Medcezir’in setini ziyareteden Warner Bros.(*) danışmanları, yapım ekibini oyuncu kadrosu ve mekan seçimindeki başarılarından dolayı Ay Yapım’ı tebrik etti.

Medcezir dizisinde rol alan Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Taner Ölmez ve Hazar Ergüçlü’nün ilk kez birarada gözüktüğü fotoğraf; mekan ve karakterler hakkında yeni ipuçları veriyor.
Geçtiğimiz hafta yayınlanan ilk tanıtım videosu ve dizi setinden ilk fotoğraflarla sosyal medya gündemini değiştiren ‘Medcezir’ dizisinde oyuncuların yenilenen imajları hayranları tarafından büyük ilgi gördü. Video ve fotoğraflar aynı gün sosyal medyada defalarca paylaşıldı.

‘Medcezir’in setini ziyaret eden yapım şirketi Warner Bros.’un danışmanları da Eylül ayında yayına girecek dizinin setini ‘dünya standartlarında bir set’ olarak değerlendirdi. Oyuncu seçimi ve hikaye örgüsündeki değişiklikleri çok beğendiklerini ifade eden Warner Bros. yetkilileri, The O.C dizisininTürk versiyonunun en az orijinali kadar ilgi göreceğini düşündüklerini ilettiler.

‘Medcezir’, ilk bölümüyle Eylül ayında Star TV’de ekrana gelecek.

(*) Warner Bros., Amerika’da 2003-2007 tarihleri arasında yayınlanan The O.C dizisinin yapım şirketidir.

ntvmsnbc

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]