Spor

Vukuatların adamı Emre Belözoğlu!.. Şimdi de A Spor muhabirini dövdü

Spor kamuoyu Rize-Başakşehir lig maçında yaşanan dayak rezaletini konuşuyor. Başakşehirli futbolcular Volkan Babacan, Emre Belözoğlu ve Yalçın Ayhan’ın Rizespor maçının ardından tartışma yaşadıkları A Spor muhabiri ile kameramanına saldırıda bulundu. A Spor’un yorumcusu aynı zamanda Sabah gazetesi yazarı Erman Toroğlu, canlı yayına bağlanarak Medipol Başakşehirli futbolcular için ağır sözler sarf etti.

ERMAN TOROĞLU BAŞAKŞEHİRLİ FUTBOLCULAR İÇİN SERT KONUŞTU

Erman Toroğlu’nun canlı yayına bağlanarak yaptığı o sert eleştiriler:

“Hiç eveleyip gevelemeye gerek yok. TFF, bu Başakşehirli oyunculara ceza vermek için neyi bekliyor? Bu görüntüler şimdi Paris’te yayınlanacak. Biz gerekeni yapamazsak o zaman hiç o Fransız başkana laf söylemeyelim. Bu futbolculara gereken cezayı vermezseniz, bu işin önüne geçemezsiniz. Yarın çıkar TFF idarecilerini döverler.

Muhabire saldıranlara federasyon ceza vermeli. Yazıklar olsun Volkan Babacan’a! Ona yazdıklarımı geri alıyorum. Emre Belözoğlu zaten baş artist. Emre her zaman var böyle olaylarda. Beşiktaş medya yöneticisini (Rıdvan Akar’ı) kovduğunda ayakta alkışladım. Bu işleri sulandırmayacaksınız, uzatmayacaksınız.

Ahlaksızlığa sahip çıkmayacaksınız. Muhabire saldıranlar ahlaksız ve terbiyesizdir. Emre zaten malum…”

https://www.youtube.com/watch?v=-9uxEn7jcPo#action=share

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı