Victoria Beckham’dan David Beckham’a şok sözler!

Her dakika topuklu giyemem’  Bu sözler, 40 yaşındaki eski ‘baharat kız’, yeni moda tasarımcısı Victoria Beckham’a ait. Victoria Beckham’ın ‘Çok dağınık biriyim, her dakika topuklu giyemem!’ ısrarının eşi David Beckham’ı delirttiğini  itiraf etti.

Victoria Beckham, The New York Times’a ilginç açıklamar yaptı. Verdiği röportajda çok dağınık olduğundan dem vuran 40 yaşındaki ünlü moda tasarımcısı, eski ‘baharat kız’ Beckham, ‘David evde sürekli benim dağınıklığımı topluyor ve bundan şikayet ediyor’ diye konuştu.

DAVİD OBSESİF BİRİ

‘David, obsesif kompülsif rahatsızlığa sahip biri. Her şeyin düzenli ve yerinde olmasını seviyor. Eşyaların temiz ve simetrik olması onun için çok önemli ve benim dağınıklığım onu epey zorluyor.’ diyen Victoria Beckham, sanıldığı gibi 7/24 topuklu ayakkabıyla gezmediğini de açıkladı.

New York Moda Haftası’na yapacağı hazırlık için Londra’da bulunan ofisinde çok nadir topuklu ayakkabı giydiğini, o koşturmaca sırasında rahat ayakkabılarla olmayı tercih ettiğini söyleyen Victoria Beckham,‘Ofiste en çok giydiğim şey düz veya spor ayakkabılar, jean pantolonlar, kazaklar… Bu insanları sanırım şaşırtacaktır ama rahat olmayı tercih ediyorum. Çünkü yapılması gereken çok iş var’ diyor.

ÜNLÜLER ONU TERCİH EDİYOR

Eva Longoria, Cameron Diaz, Anna Kendrick gibi isimler Beckham’ın tasarımlarını tercih ediyor.

Victoria Beckham, 2008’de kendi markasını oluşturduğunda küçük bir ofis içinde üç kişilik bir ekiple işe başladığını, bugün ise birkaç büyük ofis içinde yaklaşık 150 kişilik bir ekibi olduğunu söylüyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]