Veeee İşte Benim Stilim’in kazananı: Emel Özkızıltaş!

AYŞEGÜL MELİSA DOĞAN/MEDYABEY

www.instagram.com/AYSGLMDOGAN

 

Kendimce bu sonucu istiyordum aslında:)  Şöyle bir değerlendirme yapmak gerekirse; gecenin başında elenen İlbige’nin adeta tarlatanı andıran kostümü bana göre elenmeyi çok hakediyordu ve öyle de oldu.

Çiğdem’in gelinlikle çıkıp gözyaşlarını gizleyememesi o podyuma ne kadar kalbini açtığının en büyük göstergesiydi bana göre. Final kızlarının hiç birinde yersiz rakip kıskançlığı yoktu; finale gidebilmenin değerini anlamak diyorum buna:)

Gelelim pozitif enerji kocaman gülücük Nazlı Hamarat’a…

Sanırım ekranda onun frapan kıyafetlerini görmeyi, “bunu giyse giyse zaten Nazlı giyerdi” demeyi özleyeceğim. Emeği gerçekten ortada çoğu zaman rüküş olsa da podyumda emeği hep hissedildi.

Kalan iki isim Zeynep ve Emel…Yarışmanın başından beri finale gideceği içimden geçen iki isim. Zeynep hep başarılıydı belki butiğinin reklamını yapmak için o yarışmayı tercih etti. Belki de gerçekten tarzına güveniyordu ama yarışmanın başlarında pek tatlı şeyler yaşatmadı.

Kendini çoğu zaman diğerlerinden üstün bulduğunu düşünüyordum ve tartışmalarda hep bu yöndeydi. Ama ikinciliğiyle 2. sezonu bitirdi; tarz olunca davranışı gölgeliyor demek ki:)

2015’in en stil bayanı ünvanı ve büyük ödülün sahibi Emel.. İzlerken gözyaşlarımı tutamadım. Emel, bu yarışta kendi kaderini çizdi bana göre, pes etmedi. Çok ağladı, kırıldı, güldü ve danslarıyla evimize neşe oldu. Kalpten istediğim birinciliğini Emel’i tebrik ediyorum.

Umarım hayat o güzel kalbine istediği her kapıyı açar.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]