Varol Yaşaroğlu Plato Meslek Yüksekokulu’na konuk oldu

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi çatısı altında yer alan Plato Meslek Yüksekokulu, alanında tecrübeli, tanınmış, fikir önderi konumuna yerleşmiş isimleri ağırlamaya devam ediyor. Cartoon Network’ün ilk yerli yapımı olarak yayınlanmaya başlayan “Kral Şakir”in ve ‘Fırıldak Ailesinin’ yaratıcılarından Varol Yaşaroğlu Plato Meslek Yüksekokulu’na konuk oldu.

“Kendi Potansiyelinizi Gerçekleştirin”

Yaşaroğlu, televizyon ve animasyom dünyasında ilerlemek isteyen gençlere paylaştğı anıları ve komik videoların yer aldığı sunumuyla ile öğrencilere eğlenceli anlar yaşattı. Son 15 yıllda grafik ve digital dünyadaki gelişmelerden de bahseden Varol Yaşaroğlu, bu alanda ilerlemek isteyen gençlere,‘Vazgeçmeden, ideallerinin peşinden gittiklerinde, hayatın da kendilerine fırsatlar sunacağını söyleyerek; ’İster yetişkin, ister çocuk olun hayat oyun oynamaktır. Kendi potansiyelini keşfetmektir ve siz de potansiyelinizi gerçekleştirmekten mutlu olun’ tavsiyesinde bulundu. ‘

BKM ile yola çıkarak hazırladıkları “Fırıldak Ailesi”nin sinema filminin de çok yakın zamanda vizyonda olacağını söyleyen Varol Yaşaroğlu’na, İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Plato Meslek Yüksekokulu öğrencileri plaketleri ile teşekkür ettiler.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]