Ünlü YouTube fenomeni Enes Batur sevgilisi Başak Karahan’dan neden ayrıldı?

YouTube ahalisi 7.5 milyon abone sayısına ulaşan ünlü YouTuber Enes Batur’un yine kendisi gibi YouTuber olan olan sevgilisi Başak Karahan’dan neden ayrıldığını konuşuyor. Konuyla ilgili YouTube’da çekilen videoların ardı arkası kesilmiyor .. Peki, Enes Batur geçtiğimiz günlerde yaptığı “bitti” paylaşımının altında yatan neden ya da nedenler neler? İkili arasındaki aşkın bitiş nedeniyle ilgili neler konuşuluyor? İşte, haberin ayrıntıları..

AYRILIKLA İLGİLİ FARKLI SENARYOLAR VAR

Kesin olmamakla birlikte bu konuda farklı senaryolar dile getiriliyor. İkilinin çok göz önünde olmaktan dolayı sıkıldıkları için ayrılık açıklamasını yapıp görüşmeye devam ettiklerinden tutun da; sadece ayrılık videosu izlensin diye bu ayrılık açıklamasını yaptıkları iddiasına varıncaya kadar değişik senaryolar üzerinde duruluyor.

AYRILIĞIN NEDENİ REYNMEN’Mİ?

Enes Batur-Başak Karahan ikilisinin ayrılık nedeni olarak en dikkati çeken senaryo ise Başak Karahan’ın diğer bir fenomen Reynmen’le yakınlaştığı iddiası. Hatta Reynmen’in bir video paylaşımında fonda Başak Karahan’ın görünmesi kimine göre bu iddiayı güçlendiriyor.

Reynmen’in bu hikaye videosunu daha sonradan sildiği ise yine konuşulan başka ilginç detaylardan birini oluşturuyor. Bu videonun Enes Batur-Başak Karahan’ın ayrılık açıklamasından bir gün önce paylaşıldığı iddiası olaydaki şüpheleri daha da güçlü kılıyor.

ŞARKININ İLGİNÇ SÖZLERİ KİME MESAJ VERİYOR?

Hatta Reynmen’in videoda söylediği Ebru Gündeş’in yorumladığı “Birgün aşklar biter hatıralar kalır” şarkısının Enes Batur’a bir gönderme olduğunu ileri sürenler bile oldu.

Görünen o ki eğer bu iddia doğruysa iki fenomenin YouTube mecrasında daha da popülerleşmesine katkı veren Enes Batur’u haklı bulanların sayısının oldukça fazla olacağı konuşuluyor.

İki ismin de ayrılık açıklamasını nedensiz olarak paylaşması ayrılık kararının neden yaşandığı konusundaki merakın artmasına neden oluyor.

Öte yandan Reynmen iddiası karşısında hem Reynmen hem de Başak Karahan’ın sessizliğini anlamlı bulanların sayısı giderek artıyor.

 

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Anonim 12 Ağustos 2018

enes batur başak karahan ı aldattı

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]